Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisgyermeket várok, de Édesany...

Kisgyermeket várok, de Édesanyám bele szól a jövőmbe?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vágyom egy Kisbabára, és most áldott állapodba kerültem. Az Édesanyám nem örül ennek és azt akarja vetessem el, vagy adjam örökbe. Mindez azért, mert a Kedvesem nős. Mi már rég meg beszéltük, hogy nem szereti a feleségét és elfog tőle válni. De Édesanyám el ereszti a füle mellett és nem érdekli hogy szeretjük egymást. Szerinte a Kedvesem rossz ember és becsap. Azt is mondja rá hogy aggressziv, ami nem igaz. Egyetlen egyszer adott egy pofont de ez azóta sem fordult elő és nemis fog, ezt meg igérte.

De nagyon rossz hogy így megromlott a kapcsolatunk Édesanyámmal, hiszen mégis Ő az Édesanyám. Mit tennétek ilyen helyzetben?

8 hkm



2023. jan. 20. 21:33
 151/201 anonim ***** válasza:
88%
Reggel 8 óta ott áll sorba szerencsetlen csávó, még utána vasárolgasson?
2023. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/201 anonim ***** válasza:
78%
#152, 😂😂
2023. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/201 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk, ha én ennyire lelkesen várni akarnék, tuti már reggel 6-kor a bíróság ajtajában álltam volna, hogy biztosan én legyek az első... Látod kérdező, hanyatlik nála a lelkesedés!!!
2023. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/201 anonim ***** válasza:
87%

Nem, az csupán ténymegállapítás volt.

Vagy te minek hívnád magad, miután felcsinált egy házas pasi? :)

Szűz Máriának?

2023. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/201 anonim ***** válasza:
87%

Igen, olyan jószívű vagy, hogy lefekszel fűvel, fával.

Ne aggódj, kérdező, koppanni fogsz te még akkorát, hogy azt öröm lesz nézni! :D

De látszik, hogy már most érzed, bajban vagy és árad belőled a rosszindulat. Ejnye ejnye, mit fog így látni az a szerencsétlen kölköd? Az apja nem keresi, tudomást sem vesz róla, az anyja meg egy megkeseredett valaki... Szép kilátások ezek egy boldog életre! :)

2023. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/201 anonim ***** válasza:
80%
Reméljük, babóca intelligenciát aputól örökli majd, ettől azért neki gondolom magasabb van.
2023. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/201 anonim ***** válasza:
80%

Mucika!


Ha csak nem ordas kamu az egész (amit remélek, mert ekkora barom nő nincs a világon).


Én is nő vagyok, de halálra rémülnék ha a szeretőmtől lennék terhes. Azonnal mennék abortuszra. Ahogy akar úgy lép le még egy férj is, nem hogy szerető! Szerintem is már rég tiltotta a számodat, és soha többet nem fogod látni.

2023. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/201 anonim ***** válasza:
94%
Tanulj már meg írni, bakker. Bombanő lehetsz, ha ennyi IQ hiányt elnéz a csávó... Bár, a gyerek után ez is megszűnik, szóval jó lenne, ha kicsit tanulgatnál, mert nemhogy nőnek, de munkaerőnek sem leszel jó. A gyerektartás pedig hidd el, nem lesz sok!
2023. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/201 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem el, hogy ezen a földön létezik ennyire buta ember:DDDD

Téged cirkuszban kéne mutogatni.

2023. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/201 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi Mucika, a szülés nem tesz majd úgy tönkre, hogy többet ne szexelj. Vele nem fogsz, mert ő nem azért kezdett veled, hogy beszülj neki, de majd biztos találsz valakit, aki elfogad a zabival együtt, talán kedvelni is fog.
2023. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!