Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az édesanyám kisgyermekként...

Az édesanyám kisgyermekként kezel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valóban nem vagyok még felnőtt de lassan 18 leszek. Nem engedi, hogy kb. 3000 forintért vegyek magamnak egy divatosabb, koromhoz illő nadrágot, mert szerinte az drága és nem áll jól nekem. Ezért az ő elvei szerint kell cselekednem, az ő régi, szerinte "divatos", ruháit kell viselnem valamint az én régi holmijaimat, amit manapság 13-14 évesek hordanak. Ha valamire azt mondom, hogy nem tetszik akkor megsértődik és durcizik velem, hogy nekem semmi sem jó. Ez kb nem csak a ruhával van így, hanem mindennel. Mit tegyek, hogy jobb belátásra térjen?
2018. máj. 10. 15:03
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Hozzá szeretném tenni, hogy ő még mindig fogni szeretné a kezemet séta közben, mint a kislányokkal. Ha pedig elhúzom a kezem akkor jön a durci, hogy "úristen, akkor sza*jál le engem, mert ez hú de ciki neked." Már nem 10 éves vagyok...
2018. máj. 10. 15:10
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Apuka hol van,v pasi? Ezért nem kell életcélnak tekinteni a gyereket,mert itt az eredmény 17 18 évest ovodásként kezelik,sose engedik leválni,mert utána a büdős semmi marad nekik.. :(
2018. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%

OFF:


Hol lehet 3000-ért divatos nadrágot venni? Én csóró egyetemista vagyok, így felkeltette az érdeklődésemet...


---


Amúgy én apukám is régen az ő levetett ruháit meg cipőit akarta rám adni, és ő akarta vágni a hajamat (pedig nem voltunk csórók). Elmondtam neki minden nap hogy a többiek kinevetnek, és előbb-utóbb engedett.

De amúgy a saját zsebpénzedből miért nem vehetsz nadrágot? Kidobja a kukába ha megvennéd?

2018. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk ez visszafelé sül mindig el,mert ez taszitja a maholnap felnőtt embett, a gyerek vagy sérült felnőtt lesz és 30 felett is otthon ül,v elmenekül messzire. Ugyan ugy a büdős semmi marad..
2018. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#2: Apukám nem tudja őt fogni, mert utána rajtam csattan az ostor és kiabálna velem...

#3: Van egy kis üzlet Egerben, nem márkás cuccok vannak, de jól néz ki. :D

2018. máj. 10. 15:18
 6/25 A kérdező kommentje:
Még #3-nak: Nem kapok zsebpénzt, mert azt állítja anyám, hogy csak akkor lehet, ha dolgozok.
2018. máj. 10. 15:21
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Hát, ezzel te nem tudsz mit csinálni, anyád unintelligens és lelki sérült. Itt csak az lesz megoldás, ha majd külön költözöl. Ha tovább akarsz tanulni, akkor kollégiumba. Mindenesetre ne állj bele az ő játszmájába, legyél következetes, pl ne hagyd, hogy megfogja a kezed, és 18 éves korod után ne kérj engedélyt, ha elmész szórakozni, csak közöld, hogy elmész és kb mikor jössz. Dolgoznod is kéne, hogy legyen költőpénzed. Olvasmány: Mérgező szülők. (Hogy miből veszed meg, azt nem tudom, barátaidtól azt kérd valamilyen alkalomra.)
2018. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#7: Sajnos dolgozni nem tudok iskola mellett, mert egy kis falucskában lakom ahol semmi lehetőségem nincs és busz is alig jár, kolit nem merem bevállalni, mert nem tudok beilleszkedni...
2018. máj. 10. 15:39
 9/25 anonim ***** válasza:
32%
Megkerdezhetem melyik uzlet az egerben?
2018. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Hát, majd be fogsz tudni illeszkedni, nem vagy te olyan elveszett ember. Ez az út az önállósodásodhoz. Milyen irányban akarsz továbbtanulni?
2018. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!