Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisgyermeket várok, de Édesany...

Kisgyermeket várok, de Édesanyám bele szól a jövőmbe?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vágyom egy Kisbabára, és most áldott állapodba kerültem. Az Édesanyám nem örül ennek és azt akarja vetessem el, vagy adjam örökbe. Mindez azért, mert a Kedvesem nős. Mi már rég meg beszéltük, hogy nem szereti a feleségét és elfog tőle válni. De Édesanyám el ereszti a füle mellett és nem érdekli hogy szeretjük egymást. Szerinte a Kedvesem rossz ember és becsap. Azt is mondja rá hogy aggressziv, ami nem igaz. Egyetlen egyszer adott egy pofont de ez azóta sem fordult elő és nemis fog, ezt meg igérte.

De nagyon rossz hogy így megromlott a kapcsolatunk Édesanyámmal, hiszen mégis Ő az Édesanyám. Mit tennétek ilyen helyzetben?

8 hkm



2023. jan. 20. 21:33
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/201 anonim ***** válasza:
100%
#130 Szerinted ez így elég? A minimum, hogy fél órára önként bevonulsz a legközelebbi sarokba, és szégyelled magad! :D
2023. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/201 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttem elő, kukorica is volt!
2023. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/201 anonim ***** válasza:
100%
#132 Helyes. :D
2023. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/201 anonim ***** válasza:
94%

Komolyan van, aki ezt elhiszi? 🤣🤣🤣 a kérdező közben halálra röhögi magát rajtatok. Meg én is 🤣


Kérdező, Gratulálok a Kis Babóhoz! Biztos vagyok benne, hogy boldog véget ér ez a csodálatos Tündérmese! Szerintem a Szerelmed már összekészítette a Válási Papírokat es hétfő reggel első dolga lesz őket Beadni! A Felesége biztos megérti és félreáll, hiszen a tiétek Őszinte Szerelem!

2023. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/201 anonim ***** válasza:
90%
Olyan ez a kérdés, mint egy Black Mirror epizód. Túl abszurd, és futurisztikus, hogy valakinek ennyire ne legyen agykapacitása. Ám azt hangsúlyoznám, hogy a Black Mirror idővel egyre kevésbé lett meghökkentő, és most már ott tartunk, hogy a világ maga Black Mikkor lett, a készítők pedig emiatt le is álltak a sorozattal. Tehát a kérdés amennyire abszurd, és baggatel, épp ugyan annyira egy valós társadalomkritika is. Ha látunk lepusztult környékeken szomorú, igénytelen anyukákat, akik macinaciba, papucsba, nagy kilógó hassal, és műszempillával tologatják Szerelmük gyermekét, természetesen hót egyedül, nagyon sok esetben pont ez a háttérsztorija. Riasztóan sok esetben...
2023. jan. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/201 anonim ***** válasza:
76%
Tehát, ne szidjátok a kérdezőt, szerintem elég jól beletalált abba, mennyire elvakultak, és naivak azok a bizonyos lakótelepi és kültelki arák. Még csak Szabolcs megyébe se kell ehhez elkullogni. Keress egy kolléganőt, kicsit ismerd meg jobban, és nagy eséllyel ki fog derülni róla, hogy fűzögették már egymást egy családos férjjel valahol, valamikor. Kisebb, vagy hosszabb időre. Én csak azért vagyok csalódott, mert úgy nőttem fel, hogy "a lányok a jók, a fiúk a rosszak". Ezt így belénk nevelték az óvónők, a tanárok, néha még a nagyszülők is. Tehát, ha úgy növök fel, hogy "a lányok a jók", akkor szegény lelkem min megy keresztül, mikor azt látja, hogy ezek a "jó lányok" megpóbálják tönkretenni családos férfiak családi kapcsolatát. Mert persze, a fő hibás a férj. De hát, ebben nincs semmi új. A "fiúk rosszak". Ezt tudtuk már iskolában, óvodában. Na de hogy a lányok is ennyire szociopaták legyenek, hogy szánt szándékkal családot vágynak tönkre tenni, nem tanították meg az ovis versek :( Szomorúság ül arcomra :'(
2023. jan. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/201 anonim ***** válasza:
77%
Jézus, utolsó 🙈😂😂
2023. jan. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/201 A kérdező kommentje:
Nem tettem tönkre semmit és Kedvesem honlap mivel hétfő lessz beadja a válópert. Ma nem beszéltünk nyilván elfoglalt a papírokat szedi össze. majd megirom mit szólt a feleség szerintem semmit
2023. jan. 23. 02:21
 139/201 anonim ***** válasza:
93%

Ha hozzád hasonló szellemi kapacitással rendelkezik még tapsikolni is fog örömében.

Azért megnézném párod arcát, amikor a vagyon elosztás kerül szóba.

Vagy annyira szeret, hogy a papírok miatt inkább lemond mindenről, csak hogy minél hamarabb elvehessen?

Már lehet, hogy izgatottan toporog a bíróság ajtaja előtt, a nyitásra várva hősiesen...

El is morzsoltam egy könnycseppet, úgy meghatódtam...

2023. jan. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/201 anonim ***** válasza:
92%
Hát azért a válóper se úgy működik,hogy szombaton eldöntöm,vasárnap összeszedem a papírokat, hétfő reggel még beadom.Hány éves vagy?Lesz vagyonmegosztás,stb,stb.Először is keresetlevél,illeték kicsenget,eddigre jó lenne megegyezni a fontosabb dolgokról,mert amiről sikerült megegyezni,azt bele kell írni a keresetlevélbe.Szóval ez a holnap beadom....Ez nem így működik.
2023. jan. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!