Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen helyzetben én tehetek...

Ilyen helyzetben én tehetek valamit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy az én családom elvileg nem keres rosszul, viszont sajnos nagyon nem tudjuk beosztani a pénzt.

Vagyis apa mindenfélét megvesz és utána probléma hogy nincs pénz.

Anya mesélte hogy előbb vesz meg elektronikus dolgokat, minthogy fontosabb dolgokat.

Nálunk pl a ruha az elég fontos lenne mindenki számára és nagyon ritkán és sok könyörgés után tudunk menni egy-két ruha darabot venni.

Azthiszem ebben az évben lett olyan apa, hogy többször megkívánta a mekis kaját és persze ilynekor a család is evett.

Most a karantén alatt is egyre többször van ilyen, pedig anya főz és mindig van itthon valami kaja.

És sokszor erre költik a szüleim a pénzt és utána meg nincs pénz a fontosabb dolgokra.

Korábban én már szóltam a szüleimnek, hogy mekire meg mindem hülyeségre van pénz, de pl nekem hogy fodrászhoz tudjak menni könyörögnöm kell meg mindig meg kell várnom a fizetést.

Meg kell hogy mondjam eléggé igénytelenül érzem így magam és rossz, hogy nem tudok úgy öltözködni sem ahogy szeretnék.

Persze mikor dolgoztam ruhákra meg hasznos és haszontalan dolgokra is költöttem pénzt.

Sajnos jelemleg nem dolgozom és igen tudom, hogy magam is megvehetném a saját pénzemből, de jelenleg nincs és amúgy is jobb lenne az egész családnak ha hasznosabb dologra költenénk a pénzt, mert ami nekem a problémám, az a többieknek is a problémája, de mégsem tesznek ellene semmit.

Szerintetek erre van valami megoldás?


2020. máj. 6. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy?
2020. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lemaradt hogy 18 éves lány vagyok.
2020. máj. 6. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Akkor talán menj el dolgozni és költözz el amint lehet, aztán akkor azt veszel meg amit akarsz.
2020. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most is azt veszek amit akarok, viszont a szüleimnél van ez az állandó probléma, hogy haszontalan dolgokat vesznek meg és mindnekinek kellene ruha, fodrász meg egyéb fontos dolgok.Tehát ez nem csak az én problémám a családban.
2020. máj. 6. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a haszontalan.
2020. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor inkább ne is írj.

Minden információ benne van a kifejtő részben.

2020. máj. 6. 22:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtam semmi rosszat. Apukádnak más számít hasznosnak, mint neked. Ennyi.
2020. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fodrász, s az örökös ruha vásárlás az haszontalan.
2020. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Trollnak tünsz, de akkor nem írtál volna ekkora szöveget, vagy egy unatkozó troll vagy.

Miért lenne fontosabb apudnak a te fodrászod meg a shoppingolásaid, minthogy egyen egy jót, amit szeret?

2020. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy ha kell valami dolgoz meg érte.
2020. máj. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!