Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám féltékeny, hogy nekem...

Anyám féltékeny, hogy nekem telik normális dzsekire?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni édesanyámról, hogy eléggé fillérbaszó, pedig tele van pénzzel. Konkrétan 4 ingatlan van a nevén, hitelmentesek mind, 3 ki is van adva. Ezt csak azért írom, hogy lássátok tényleg nem egy földönfutó csóringer. Én 25 éves vagyok, már 5 éve külön élek, szóval nem anyám pénzét költöm már nagyon régóta. Na most pedig térjünk rá a kérdés érdemi részére: biztosan ismeritek ti is a The north face márkát, egyáltalán nem luxus kategória, szimplán csak nagyon jó minőségű, meleg téli kabátokat gyártanak, amik drágábbak, mint az átlag, de mégsem egy Balenciaga kategória (bőven nem). Vettem egy north face téli kabátot, egy átmenetit, meg egy nyári széldzsekit. Anyám csak a téliről tud, direkt nem számoltam be neki a többiről, de már ezen is teljesen ki volt akadva, hogy én nem vagyok normális, hogy 100+ ezret elköltöttem egy dzsekire. Nem mondtam neki egy szóval sem, hogy mennyibe került, szimplán tisztában van ezzel a márkával, árazással. Őszintén, kb 100-120 ezer Ft mióta kirívóan sok egy kabátért, amikor az ócskábbnál ócskábbak is 30 ezernél kezdődnek, amik egy év után tönkre is mennek? Nyilván nem azt mondom, hogy átlagos kategória, de ha én kerestem meg rá a pénzt, akkor neki nem mindegy? Ráadásul nem a tartalékaimat költöttem el rá, vagy az utolsó 120 ezer Ft-omat. Amiért ő mindenen spórol, miért várja el, hogy más se költsön magára? Ez fáj neki, hogy én jó cuccokban járok, vagy mi az isten? Nagyon felidegelt, mert képes volt kiverni a balhét ma reggel, amikor 3-4 hetente 1x találkozunk csak, akkor is ilyenre kell elbaszni az időt.

Mit gondoltok, normális ez a viselkedés a részéről?



2023. febr. 11. 11:29
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
84%

3

Nem irigy. AZ irgység más. Egyszerűen ő csak spórolósabb és nem szeret ilyenekre költeni ennyit. Egy ilyen dzsekit meg biztos főleg nem irigyel anyád, ugyanis messze nem úgy néznek ki, hogy egy nő ilyent akarjon.

2023. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
85%
Most, hogy kianalizáltad anyádat, igazából mi a kérdés? Hogy bólogassunk neked? Ez nem kérdés, csak kiventilláltad magadból a sérelmedet, de mennyivel vagy előrébb, ha igazat adunk neked? Anyádnak picsogj!
2023. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
67%
Nem normális aki 100 ezret költ kabátra...Ennyi pénzből komplett öltözéket lehet venni-kabát 30,nadrág 15,cipő 15,néhány póló,jobb alsónadrág,parfüm,és még marad is...
2023. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
0%
Hol dolgozol?
2023. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

#24 KOSTAL

Egyébként köszönöm a válaszokat.

2023. febr. 11. 12:45
 26/52 anonim ***** válasza:
96%

Nincs mire irigynek lennie, hisz anyádnak lenne rá pénze, csak nem akar rá ennyit költeni.

Más az értékrendetek, ennyi a titok.

Általában akinek úgymond fillérb*szó szülője/szülei vannak, az vagy maga is az lesz valamennyire, vagy az ellenkezője: mindenben keresi a drágát, mert abban látja a mindent.

Az én húgom is megvenné a 100 ezres dzsekit, csak neki nincs rá pénze. Ő, mivel értékrendileg hasonlók vagytok, biztos irigyelné a kabátodat.

2023. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
21%

Na igen èn hasonlòan vagyok az anyòsommal….-.-

De figyelek rà mikor ottvagyunk ès a pàrommal beszèlünk hogy miröl beszèlünk

Roppant kivàncsiskodò az asszony..-.-

Nekem pont ugyanigy kabàtvàsàrlàs elôtt álltam hasonlò kategòria Billabong kabcit nèzegettünk mondom a baràtnômnek hogy ez tetszik de kicsit sokallom èrte azt a pènzt de tudom hogy minôsèg..

Na erre a kedves anyòs… hàt nemvagytok normàlisak ti tök hülyèkvagytok blablabla…

Ugyanígy volt amikor èpp mammut turabakancsot nèztünk

Hülyèkvagytok èn biztos nemadnàk èrte ennyit mert miaf@sznak kell ez hülyesèg divatozàd stb…mert ô venne az aldi ban 20€èrt bakancsot azis ugyan olyan jò….-.-

Megjegyzem a fiànak(sògorom)meg szò nèlkül megveszi az @ppj@ f@sz@t is ha azkell ha hasznos ha nemhasznos tökmindegy az belefèr

Pèlda.. a sògi kitalàlta hogy neki kell knipex szerszàmkèszlet….hogy a bringàjàt tudja mòkolni…KNIPEX

Kèrdezi az anyòs hol lehet venni stb..mondom hogy minek kell?valaki mûhelyt nyit..?

Nem nem a fiamnak kell..

Kèrdem MIRE kell a gyereknek KNIPEX szerszàm?!?!? Mert azt kèrt aztmondja…..-.-

Mondom az èpp egy nagyon nem alacsony sem közèpkategòriàs màrka… egy fogò több mint az aldis bakancs nem pedig kèszlet!

De neki a fia kèrte ès azt meg kell vegye….ès nemtudtam meggyôzni az asszonyt. Hogy aaalii otthoni hobbinak bisz baszkodni bôven elèg egy akàrmilyen szerszàmszzett…knipexel profik dolgoznak …

Ha meg elcsipja a mi beszèlgetèseimket a baràtnômmel hogy valamit vennènk akkor karenkedik de ugye mondani sem kel hogy AZ ÈG VILÀGON SEMMI KÖZE hogy mit hol mennyièrt vàsàrolunk…

Így az ilyen dolgokkal teeljesen kibackeljük

2023. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
84%

Én ugyanígy voltam mikor megvettem a Navaho téli kabátot 50.000ftért.

Csak hallgattam h drága,nem qdtqm volna ennyit érte,kinaiba fele ennyi stb...

Tavaly vettem a kinaiba akciósan 22 ezerért egyet de fáztam benne! És nem is tetszett igaziból csak muszáj volt vennem vmit.

Ez a Navaho pedig brutál meleg,imádom a fazont is és nem 1 szezonra tervezek vele

2023. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
0%
Milyen kocsid van?
2023. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
17%
Nade az spòrolàs ha pl èvente veszek valami bòvli kabàtot amiben esetleg fàzok is? Vagy veszek egy kabàtot amit nyugodtan 6-7èv mulva is elô tudsz venni ès ugyanùgy meleg jò…?
2023. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!