Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Barátnőtől anyai szeretetet...

Barátnőtől anyai szeretetet várni?

Figyelt kérdés

Sajnálom a szüleimet, hogy rossz helyen nőttek fel, és emiatt rossz berögződései, szokásaik vannak, de emiatt én is károsodtam. Semmi szeretetet, figyelmet, törődést nem kaptam, cserébe sok rosszat igen, amit biztos nem azért csináltak, hogy ártsanak... hanem azért, mert ők is azt kapták. Épp emiatt amikor voltak barátnőim, éreztem, hogy tőlük akarom megkapni az anyai szeretetet, és olyannyira függőjévé váltam a törődésnek, hogy ez lett a veszte is.

Szeretnék segíteni a szüleimnek, ha más nem az élet apró örömeit felfedezni. Mit tehetnék? Ahogy magammal is?



2023. febr. 23. 11:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jeletkezem potmaminak. N
2023. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!