Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szakítanatok a barátnőtökkel...

Szakítanatok a barátnőtökkel ha bevallotta, hogy lefeküdt a nevelő apjával akarata ellenére?

Figyelt kérdés

Nevelo apja 13 eves kora ota letesit szexualis kapcsolatot a lannyal, viszont ez ellen semmit sem tud kezdeni, mivel folyamatosan zsarolja ot. Fel eve vagyunk egyutt a parommal, most arulta el nekem, es egyszeruen nem tudom kezelni a helyzetet, elkoltozni nem tud, 17 eves lanyrol van szo.

A nevelo apjat nem ismerem, nem tud a kapcsolatunkrol, nagyon szeretem a lanyt, de igy nem tudok hogy mi tevo legyek.

Kapcsolatunk alatt is tobbszor lefekudtek egymassal, anyukaja nem hisz a lanynak, de sztem nem is akar hinni neki, mivel a neveloapja tattja el az egesz csaladot



2021. márc. 14. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Elhoznám onnan, amilyen gyorsan csak tudom.
2021. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
97%
Hozd el onnan a lányt. Mást jelenleg nem nagyon tudtok tenni. Esetleg feltudja jelenteni őt.
2021. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
100%
Vidd magadhoz atmemetileg, vagy barhova csak el onnan. Aztan rendorseg es feljelentest tenni
2021. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
98%
Meg mindig itt tartunk, hogy az aldozat az undorito es a megvetni valo?:)
2021. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "bevallás" egy hatalmas nagy segélykiáltás. Segíts hát neki!!
2021. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
98%
Ha tényleg szereted, segíts neki. El sem tudod képzelni miken ment keresztül.
2021. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
98%
Segits neki! Szegeny lany...
2021. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
95%

Gondolhatod hogy nem azért “feküdt le vele” mert annyira kedve volt hozzá. Sőt, ha itt tartunk szerintem nem lefeküdt vele hanem konkrétan folyamatos abúzusnak van kitéve. (Lefeküdni én szoktam számomra szimpatikus férfiakkal szabad akaratomból). Ezt a szegény lányt évek óta erőszakolják. Ami biztos, hogy ettől nem lesz undorító, mocskos, használt és egyebeket. Egy bántalmazott lány. Ha szereted, menekítsd ki onnan, segíts neki, bújtasd amíg nem lesz 18, később segíts neki feljelentést tenni. Ha nagyon nem fér bele neked, és nem akarsz így vele lenni se azt mondd, hogy azért nem mert lefeküdt a nevelőapjával. Ez nem ugyanaz mintha a buliban totál részegen ülne bele minden második fszba mert a monogámiát hírből sem ismeri.

Örülj neki hogy nem tudod, de egy lány/ nő nagyon is sebezhető ilyenkor

2021. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól gondolom, akkor mindketten tanultok. Én először is a szüleimnek szólnék, ha megbízom bennük, és elmondanàm, hogy a barátnőmet megerőszakolta az apja.


A legközelebbi ilyen eset után elmennék a lánnyal a rendőrségre, akár a szüleimmel, hogy a rendőrök komolyan vegyenek, illetve nőgyógyászatra, kenetet vetetni.


Ezt akkor is megtenném, ha amúgy a lánnyal nem maradnék együtt tovább. A NANE egyesületet is felhívnám, hogy tudjam milyen egyéb lehetőségei vannak.

2021. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom ki hogy van vele, de ebben a történetben az anya is hibás, egyszerűen nem értem, hogy miért nem hisz a saját lányának.
2021. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!