Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet kijátszani a...

Hogyan lehet kijátszani a Family Linket? (2023)

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Meg kell beszélni q szülőkkel, hogy engedjék letörölni.
2023. febr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy, de ha tudnám se mondanám el. Ezt bebuktad. Innen is üdvözlöm a szüleidet, nagyon is felelősségteljesek, hogy nem hagynak korlátlanul a telón lógni.
2023. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

A szülei nen felelősségteljesek, hanem kontrollmániások.

Ha normálisan megbeszélnék a gyerekkel az internetezés szabályait, és megbíznának benne, akkor nem lenne szükség ilyesmire.

2023. febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 telejesen igazad van és szerintem sem inkább felelősségteljesek akarnak lenni. (Legalább is én úgy látom)
2023. febr. 25. 09:02
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Sehogy sem lehet kijátszani szerencsére. Azért azt jóval okosabb emberek fejlesztették, mint egy tinédzser. Az én lányomnak is van. Nem azért mert benne nem bízok meg, hanem azért mert az idegen emberekben nem bízok. A lányom tudja, hogy ezzel őt védem. Nem szoktam zárolni a telefonját, nincs rajta időkorlát sem. De jó tudni, hogy merre jár, és nem fér hozzá nem neki való tartalmakhoz. Amíg nem lesz minimum 16 éves és normálisan használja az okos eszközeit, marad is a Family Link.
2023. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Van a google fiók, amihez hozzá van kapcsolva. Azt kell törölni
2023. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

"Ha normálisan megbeszélnék a gyerekkel az internetezés szabályait"


Biztos megvolt, csak nem tartotta be.

Mint ahogy most sem akarja.

2023. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

#6

Talán belelátsz a mindennapjaikba, az életükbe, hogy tudod mi történt? Én 18 vagyok, 13 évesen kerültem mostohaanyámhoz és apámhoz, majd 16 évesen rárakták a telefonomra, hogy tudjanak ellenőrizni. Sose hazudtam nekik, sose késtem, igaz nagyon sehova nem engedtek el. De jó, hogy mindig az éppen aktuális kérdező a hibás mindig.

2023. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

8


Ja, csak a kérdező leszedni akarná, nyilván mert olyant akar tenni, amit nem lehetne.

AMúgy meg kiskorú, a szülei tartoznak érte felelősséggel.

2023. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Reseteled a telefonodat és uj fiók.
2023. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!