Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet kijátszani a...

Hogyan lehet kijátszani a Family Linket? (2023)

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 08:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%

#9 A kérdés az, hogy mennyire reális az, amit a szülők szerint nem lehetne.

Az én anyám szerint például nem tehetek olyat 20 évesen, hogy csütörtökön este elmegyek egy kocsmába a barátaimmal, úgy, hogy pénteken nincs órám, magamat tartom el főképp, és amúgy egyetemikoliban lakom, tehát még nem is zavarnám őt a késői érkezésemmel. Szerintem csak azért nincs family link, se egyéb ilyen jobb-lenne-ha betiltanák agybeteg szülőknek kitalált beteges kontroll app a telefonomon(amit 15 éves korom óta használok, mert még jó, tehát rá lehetett volna rakni anno, mert kiskorú voltam), mert nem ért hozzá, nem tud a létezéséről. Egyszerűen nem hiszem, hogy azok a szülők, akik ezt rárakják a telefonra, nem kontrollmániások, és idővel arra jutnak maguktól, hogy hát mostmár nem kell.

Ha meg csak a gyerek hollétét akarja figyelni, arra elég egy Snapchat, és még jófej szülőnek is tűnne.

2023. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Én is ezen töröm a fejem és ha bemész a play áruházba akkor ott egy multiple accounts nevű alkalmazást kell letöltened amivel tudsz yuotube csatornát csinálni és ha egy alkalmazásra időkorlátod van akkor bármennyit tudsz rajta lógni. Ha csak nem korlátozzák be ezt is
2023. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!