Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a kamasz gyereked nem...

Ha a kamasz gyereked nem szeretné, hogy feleségül vedd a párodat 2 évvel az édesanyja halála után, akkor a gyerekre való tekintettel lefújnád az esküvődet?

Figyelt kérdés

Együtt élünk már, abba beletörődött a gyerek, de azt nem szeretné, ha össze is házasodnánk.

Nem értem miért.



2023. febr. 28. 15:41
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Éppen váltunk, mikor autóbalesetet szenvedett a feleségem.

Ő akart válni, mert szerelmes lett.

2023. febr. 28. 16:38
 12/51 anonim ***** válasza:
80%
Szar ügy, ettől neked még nem kell feladnod az életedet egy kamasz hisztije miatt. Két év telt el, nem fél, és nem kisgyerekről van szó.
2023. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
37%

Ezek szerint még a válást sem tudta feldolgozni...

Vele nem bármilyen kapcsolatban, hanem családi kötelékben vagy, azaz lennél, ha van benned apai szeretet, tisztelet egy gyermek felé, akkor foglalkozol az érzéséivel mélyebben.

Ő az esküvőben nem a Te boldogságodat látja, önzően, hanem az Édesanyja elárulását!

Egyébként meg minek az esküvő, jön a gyerek?

2023. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
89%

Húzós, mivel meghalt a feleséged, de nem mondanám le. Az én életem nem hagynám a gyerekemnek irányítani. A menyasszonyod joggal hagyna el, ha ezt tennéd.

A gyerekednek biztosan borzalmas az édesanyja hiánya, de azt be kell látnia, hogy ha élne, ez az esküvő akkor is megköttetne, mivel a feleséged elhagyott.

2023. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
98%

Ennek így sok értelme nincs, mert valószínűleg akkor is lett volna új kapcsolatod, ha nem hal meg a volt feleség.


Viszont felmerül a kérdés, a gyerek valóban feldolgozta-e az anyja elvesztését.

2023. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
10%

Miért az esküvővel van a gond, azt tudta, hogy van új szerelmed? Ezek szerint titokban volt, csak már az esküvő van elé lökve, "ez van egyed kölyök, anyád elhagyott a megérdemelt halála előtt, hogy Te nem így érzel, az nem érdekel, nem az én érzésem"...

A menyasszonyod, ha normális nő (anya) lenne, mellé állna a gyereked érzéseinek.

Gyanús, hogy a ma emberekhez hasonlóan, egy önző fasz vagy, és a barátnőd is, ha elhagyna az esküvő elnapolása esetén.

2023. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szövegértés... Együtt élnek hárman.
2023. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

16- os!

Hogy mi vagyok én?

Nem érzem magamat önzőnek, hiszen apaként mindent elkövetek a gyerekemért, a kérdést is ezért tettem itt fel, mert érdekel a gyerekem.

Az esküvő helyszinére elég nagy foglalót adtunk, meggondolandó, hogy lemondjuk e egyáltalán.

A kedvesem megértő, elfogadná a döntésemet, ha halasztani szeretném az esküvőt, egyébként születésétől ismerik egymást a gyerekemmel.

A gyermekem az előbb azt mondta, hogy az anyagiak miatt nem szeretné, hogy hivatalossá tegyem a kapcsolatomat.

Szó sincs itt arról, hogy idővel elfogadná azt, hogy összeházasodunk, azt kéri, hogy soha ne legyen esküvőnk.

2023. febr. 28. 17:36
 19/51 anonim ***** válasza:
81%
Vagyis kifogást gyárt. Uralkodni akar rajtad kérdező...
2023. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
96%

A gyereked csak attol fo$$$ik h a no elveszi tole amit a gyereked orokolne. Ennyi.


Papirozzatok le. Stb

2023. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!