Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire célzott ezzel a mondással...

Mire célzott ezzel a mondással apám?

Figyelt kérdés
azt mondta. "ha jössz, akkor jössz, ha nem akkor nem. te tudod"... 23 éves vagyok. 13 éves voltam mikor elváltak szüleim. anyu nevelt fel meg anyu szülei . apám gyermektartást sem fizetett. pedig egyetlen gyereke vagyok, másik kapcsolatából ami 8 éve tart nem született gyermek. 13-14 évesen jártam oda. aztán 15 éves koromtól 16 éves koromig nem. aztán kibékültünk 17 éves voltam,(úgy hogy én mentem el hozzájuk új évkor 2017-ben ) mindössze 21 éves koromig jóba voltunk. aztán 21 éves koromtól immár 2 éve lesz a nyáron nem beszélünk. és anno mondta ; jössz jössz, ha nem, nem . te tudod...... Különben ők sose kerestek fel. mindig és mindig én voltam aki kedvezményezte a békulést. ők soha. mindig anyámat, meg anyai mamámat szapulta atkozta az apai nagymamám meg az apám. és ebbe bele untam. különben apámnak van egy bátyja, és apám bátyjának is egy gyereke van. apám bátyjának se született gyereke a második feleségétől. és mondta az unoka tesóm aki (26 éves) hogy vele ugyan ezt csinálta a nagybátyám mint velem apám. az unoka tesomat is az anyukája meg az anyai mamája nevelték! apai ágon ketten vagyunk unokák. egy gyereke van apámnak is(en) meg a nagybátyamnak is mégse kelettunk apánknak mindig az apai nagyanya irányította mindkét fiat ;((
2023. márc. 11. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Arra célzott, hogy a te döntésed.

De jobb lenne egy pszichoterápiás folyamat neked.

2023. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
92%
Na vajon mire.
2023. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
99%
Arra célzott hogy te eldöntöd hogy akarsz-e vele kapcsolatban maradni. De láthatóan ő a kisujját sem mozdítja hogy keressen. Jobb ha elfogadod hogy nem érdekled, sajnálom.
2023. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem célzás volt, hanem egyenes beszéd. Mit nem értesz rajta? lecarja hogy mész-e vagy sem. Igazi "mintaapa" volt eddig is, gondolom nem vártál mást.
2023. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Nagyfokú rövidlátóként születtél?
2023. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Hogy nem nagyon izgatja, hogy akarod-e vele tartani a kapcsolatot.
2023. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

"ha jössz, akkor jössz, ha nem akkor nem. te tudod"


Melyik szó jelentése nem világos számodra? Melyiket segítseg értelmezni?

2023. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Neked kéne dönteni arra.
2023. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez magyarul úgy hangzik, hogy "ku.rvára nem érdekel hogy élsz vagy nem"
2023. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
5, idén. Tuti ő az.
2023. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!