Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire célzott ezzel a mondással...

Mire célzott ezzel a mondással apám?

Figyelt kérdés
azt mondta. "ha jössz, akkor jössz, ha nem akkor nem. te tudod"... 23 éves vagyok. 13 éves voltam mikor elváltak szüleim. anyu nevelt fel meg anyu szülei . apám gyermektartást sem fizetett. pedig egyetlen gyereke vagyok, másik kapcsolatából ami 8 éve tart nem született gyermek. 13-14 évesen jártam oda. aztán 15 éves koromtól 16 éves koromig nem. aztán kibékültünk 17 éves voltam,(úgy hogy én mentem el hozzájuk új évkor 2017-ben ) mindössze 21 éves koromig jóba voltunk. aztán 21 éves koromtól immár 2 éve lesz a nyáron nem beszélünk. és anno mondta ; jössz jössz, ha nem, nem . te tudod...... Különben ők sose kerestek fel. mindig és mindig én voltam aki kedvezményezte a békulést. ők soha. mindig anyámat, meg anyai mamámat szapulta atkozta az apai nagymamám meg az apám. és ebbe bele untam. különben apámnak van egy bátyja, és apám bátyjának is egy gyereke van. apám bátyjának se született gyereke a második feleségétől. és mondta az unoka tesóm aki (26 éves) hogy vele ugyan ezt csinálta a nagybátyám mint velem apám. az unoka tesomat is az anyukája meg az anyai mamája nevelték! apai ágon ketten vagyunk unokák. egy gyereke van apámnak is(en) meg a nagybátyamnak is mégse kelettunk apánknak mindig az apai nagyanya irányította mindkét fiat ;((
2023. márc. 11. 17:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sajnálom :(

Nézd meg ezt, nem csak nőkre, hanem férfiakra is igaz:

https://www.youtube.com/watch?v=N0jHcxplaBk


Készíts be zsebkendőt...

2023. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Leszrom, mi van veled. - röviden erre.
2023. márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%

Mérgező szülő.. ezt nehéz lesz feldolgozni, de szerintem mindenképp olvasd el a Mérgező szülők c. Könyvet, az kezdetnek segíthet.

Egyébként meg ahogy előttem leírták, ha te mész, akkor talalkoztok, amúgy meg carik rá, és a kisujját se mozdítana azért, hogy segítsen a kapcsolaton. Sajnálom :/. Sok sikert!

2023. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%

Arra célzott, hogy neki teljesen mindegy mit csinálsz, mivel nem érdekli a sorsod.

Szerintem tekints rá úgy, mintha meghalt volna, és felejtsd el.

Ha valaha esetleg felbukkan, amire nem sok esély van, akkor közölheted is vele, hogy számodra halott és küldd el.

2023. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
De miért kell lepontozni a normális segítséget, nem értem... vagy a kérdező mit vár, hogy biztos csak rossz napja volt apukadnak, amikor azt mondta 🥺
2023. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
49%
Az en anyam az oroksegre celozna ezzel. H ha nem tartom a kapcsolatot,rairatja masra a lakast.
2023. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!