Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan akadtam ki? Te hogy...

Jogosan akadtam ki? Te hogy reagáltál volna?

Figyelt kérdés

Barátnőm régóta edz nagy súlyokkal, kb 85 kiló, és alig van rajta zsír. Ahhoz, hogy ezt valaki fenntartsa, egy 2 órás edzés mellett, ahhoz sok kalória kell. Ha tömegel, akkor meg nem ritka a napi 3500-4000 közötti sem. Aki kicsit is jártas a kalóriaszámolásban az tudja, hogy ez nagyon nagy mennyiségű étel, ha nem cukorból meg zsírból viszed be.

Anyámnak ezt nehéz feldolgoznia, és többször tett már megjegyzést arra, hogy mennyit eszik, amikor együtt vagyunk. Ezt megelégelve kettesben beszéltem vele, hogy hagyja abba, de még ő volt kiakadva, hogy szerinte nincs ebben semmi.

Túlreagálom?


2023. márc. 13. 20:42
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%
Mindenkinek magán ügye hogy mennyit eszik az a egyik legcsúnyább dolog hogy azt nézi ki mennyit eszik
2023. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!