Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Muszáj a gyerekem apját...

Muszáj a gyerekem apját beengednem a házamba?

Figyelt kérdés
Sikerült végre a gyermekemmel különköltöznünk szüleimtől. Eddig sem szerettem/szerettük ha odajárt, úgy érzem nincs köze hozzá milyen körülmények között élünk, folyamat csak az irigység beszélt belőle hogy engem leszarnak anyámék anyagilag tudnak max támogatni meg ilyenek (persze ez nem igaz, csak a saját szülei őt és az unokát is leszarják ezért rossz fénybe akarja őket meg mindenkit vetíteni). Nem akarom hogy az én házamba valaha is betegye a lábát. Kb 6 hetente jár a gyerekhez mert ugye a munka hőse külföldön, de sikerült kikönyörögnie a kb minimum gyerektartást. Közös láthatás van az én felügyeletemmel. Nem lenne gond belőle ha nem a házamban hanem általam kijeölt helyeken töltenénk el ezeket a kényszerlátogatásait?
2023. márc. 29. 10:11
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
94%

Értem. Akkor gyermekvédelmissel beszélj arról, hogy mit tehetsz, ha a gyerek életkora miatt egyértelműen felügyelt láthatásnak kell lennie, ugyanakkor a volt párod ezt a találkozási időt a te ill. családod szidalmazására használja.

Lehetséges, hogy a gyermekvédelem épületében, ottani dolgozó felügyelete mellett van lehetőség a láthatás lebonyolítására. Ezzel alighanem rövidre lenne zárva a probléma.

2023. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
39%
Ennyit arról, hogy az emberek mennyire nem képesek gondolkodni időben, aztán mindennek a gyerek issza meg a levét.
2023. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Sajnos ez mar igy alakult.. a kialakult helyzetbol kellene kihozni a legjobbat de sajnos egyedul nem tudom
2023. márc. 29. 11:03
 14/50 anonim ***** válasza:
95%
A 11-es leírta a megoldást, járj el az alapján.
2023. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
7%
Ha háboruskodtok azal csak a gyereknek ártotok meg tán a párod akarná tiltani az apjátol??mert írtad van ujj párod nem ajánlom tiltsd mert ténleg rosszul jársz,attól hogy ujj párod van nincs jogod el venni az apjátol,mert nagyon az jön ki hogy van ujj párod és majd ö neveli hát ez nem így van az ujj pasidnak semmi közze a gyerekedhez,szegény gyerek
2023. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Ki háborúskodik?? Egy férfi se viselné el ahogy velem beszél! Ennek ellenére én tisztelettel tudom kezelni szerintem a helyzetet. Szegény gyerek 😂 igen elég szomorú hogy az “apja” csak azért jön hogy kiadja magából a feszkót azon aki neveli őt. Egy mérgező szar az apja, akitől NEM TILTOM, ő maga érte el hogy a kutya se legyen rá kíváncsi. Én voltam az aki nem 1x felkereste hogy halo akarsz törődni akkor a gyerekkel vagy várjam a pert? (igen fenyegetni tudott de leszart minket és már akkor sem akartam hogy mi jöjjünk ki szarul) Jelentgetni akart hogy tiltom a gyerektől miközbe ő nem jött vagy keresett fel.
2023. márc. 29. 12:23
 17/50 anonim ***** válasza:
94%
Nem tiltani akarja a gyereket, hanem nem a saját házában szeretné biztosítani a láthatást. Ami jogos is.
2023. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
3%
A pasidnak akkor sincs közze a gyerekedhez,az jön ki hogy a mostani párod át akarja venni a nevelést a gyereked felett és utána terrorban tartsa ezért akarod az apját ki vonni a forgalombol
2023. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
3%
Jobb lenne oda adnád az apjának te meg legyél boldog a pasidal
2023. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
93%

19-es, miért tenné ezt az anya?

Egyébként a leírtakból biztos vagyok abban, hogy az apa sem akarná ezt.

2023. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!