Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Muszáj a gyerekem apját...

Muszáj a gyerekem apját beengednem a házamba?

Figyelt kérdés
Sikerült végre a gyermekemmel különköltöznünk szüleimtől. Eddig sem szerettem/szerettük ha odajárt, úgy érzem nincs köze hozzá milyen körülmények között élünk, folyamat csak az irigység beszélt belőle hogy engem leszarnak anyámék anyagilag tudnak max támogatni meg ilyenek (persze ez nem igaz, csak a saját szülei őt és az unokát is leszarják ezért rossz fénybe akarja őket meg mindenkit vetíteni). Nem akarom hogy az én házamba valaha is betegye a lábát. Kb 6 hetente jár a gyerekhez mert ugye a munka hőse külföldön, de sikerült kikönyörögnie a kb minimum gyerektartást. Közös láthatás van az én felügyeletemmel. Nem lenne gond belőle ha nem a házamban hanem általam kijeölt helyeken töltenénk el ezeket a kényszerlátogatásait?
2023. márc. 29. 10:11
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
4%
42,nem nézel híreket??még elözetesben van a nö aki úgy megverte a kis gyereket hogy meghalt
2023. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
85%
Attól hogy ott az törtnt nem törvényszerü hogy mashol is.
2023. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Mit ki nem talál ez a marha 😂😂 már az is baj ha valaki szépen nyugodt körülmények között neveli a gyerekét…
2023. márc. 29. 19:57
 44/50 anonim ***** válasza:
5%
Hogy nevelnéd már nyugodt körülmények közt egy mostoha apával meg hogy mindennek elhordod az exedet???mi lessz ha gyermeket szülsz a pasinak??akkor lessz csak még nagyobb rettegésben a gyereked
2023. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
90%

Na jó, mindenki higgadjon le.


Jogerős bírósági ítélet rendezi a szülői felügyeletet és a kapcsolattartást. Eszerint csak a te jelenlétedben tarthatja az apa a kapcsolatot a gyermekével. Nem vagy köteles beengedni a házadba, de a kapcsolattartást biztosítanod kell, ha nem akarod beengedni a házba, el kell menned velük pl. játszótérre.

2023. márc. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
24%
Hat en tenyleg nem hiszem el, hogy milyen sorsok vannak... a gyerek elvileg meg kicsi, de neked mar uj faszi van, az elozo meg amugy is selejt. Ennek ne szulj kerlek, csak a gyerekeket sajnalom :( vedono nem mond semmit az ilyen helyzetekre? Ez az egesz egy-ket ev alatt epult igy le? :(
2023. márc. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Most lesz 2 éves a kicsi, nem régóta van új kapcsolatom és nem szeretnék több gyereket. Elég volt egyszer egyedül maradnom és abból helyreállni. Nem akartam új párt.. ezért ne ítéljetek el, viszont ő úgy érzem egyenlőre hogy egy nagyon is jó döntés az életembe, de ez már az én dolgom. Amint baj lenne vele mehetne a f*szba mert a gyerek az első! A védőnő nem szól, mivel jó körülmények között nevelem a gyereket, apuka alkotásairól pedig nem igazán dicsekedtem igyis epp eleg kicsi faluban élünk. Egyik napról a másikra épült le, egyik nap szeretett/imádott exem. Másnap meg már olyanokat tett ellenem amik a lehető legjobban fájnak, és mai napig fogalmam sincs mi okból, de már nem is érdekel, nem velem kellene foglalkozni hanem a gyerekkel
2023. márc. 30. 06:09
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki, hogy az xy utcai játszótéren leszünk ebben az időpontban.


SENKIT nem vagy köteles beengedni a lakásodba, ha nem akarsz.

2023. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
87%
A te házadba az mehet be akit te be engedsz,jobb lenne vagy lett volna hogy titokban telefonon felveszed ahogy beszél veled az exed így bizonyítani tudnád a bíroságon,gyerektartást fizetni kell neki abból ne engedj
2023. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
23%
Ezeknél az aljas fröcsögós sztoriknál úgy neghallgatnám a másik felet is
2023. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!