Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Muszáj a gyerekem apját...

Muszáj a gyerekem apját beengednem a házamba?

Figyelt kérdés
Sikerült végre a gyermekemmel különköltöznünk szüleimtől. Eddig sem szerettem/szerettük ha odajárt, úgy érzem nincs köze hozzá milyen körülmények között élünk, folyamat csak az irigység beszélt belőle hogy engem leszarnak anyámék anyagilag tudnak max támogatni meg ilyenek (persze ez nem igaz, csak a saját szülei őt és az unokát is leszarják ezért rossz fénybe akarja őket meg mindenkit vetíteni). Nem akarom hogy az én házamba valaha is betegye a lábát. Kb 6 hetente jár a gyerekhez mert ugye a munka hőse külföldön, de sikerült kikönyörögnie a kb minimum gyerektartást. Közös láthatás van az én felügyeletemmel. Nem lenne gond belőle ha nem a házamban hanem általam kijeölt helyeken töltenénk el ezeket a kényszerlátogatásait?
2023. márc. 29. 10:11
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
1%
Már mint jobb lenne le mondanál a gyerekedröl mint hogy egy idegen pasi legyen vele és üsse meg bántsa
2023. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
1%
20,azért mert gondolom a pasija nem fogadja el a gyereket és bántani fogja
2023. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Nagyon jól kijön a gyerekkel a párom és velem is, de nem pótapa szerepe van! Pont ezért nem tudná elviselni ha hallaná amit a fejemhez vág a kedves édesapa rendszeresen, amit ő megenged magának az több a soknál! Nem értem hova magyarázol, konbinálsz összevissza… Nem lehet párom vagymi??? A gyereket nem akarja az apja… alig látja konkrétan, és semmit sem tesz érte vagy ad meg neki de te ennek adnád oda?
2023. márc. 29. 12:52
 24/50 anonim ***** válasza:
95%
Üsse meg bántsa... egyesek itt sok krimit néznek és hozzáképzelik a leírt történethez a saját fantazmagóriáikat.
2023. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy arra megy ki a játék, hogy téged idegesítsen, nem pedig a gyerekre kiváncsi.

Keress valami hivatalos megoldást/helyet, amit korábban javasoltak.

Biztos vagyok benne, hogy onnantól nem fogja érdekelni a gyerek és meg sem vádolhat, hogy nem engedélyezed a találkozást.

2023. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
18 19 ágyába bajok vannak.
2023. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
95%
agyába*
2023. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
96%
Gyerektartást köteles fizetni
2023. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
2%
Magyarul,ha ö akarná oda adnád neki?gondolom a csávo fontossabb
2023. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
95%
#29 BAZDMEG NEM MONDTA, HOGY ODAADNÁ. Csak azt, hogy nem kell szegény, gyermekétől elválasztott, aranyszívű spermadonort sajnálni, mert nem érdekli a gyerek.
2023. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!