Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Muszáj a gyerekem apját...

Muszáj a gyerekem apját beengednem a házamba?

Figyelt kérdés
Sikerült végre a gyermekemmel különköltöznünk szüleimtől. Eddig sem szerettem/szerettük ha odajárt, úgy érzem nincs köze hozzá milyen körülmények között élünk, folyamat csak az irigység beszélt belőle hogy engem leszarnak anyámék anyagilag tudnak max támogatni meg ilyenek (persze ez nem igaz, csak a saját szülei őt és az unokát is leszarják ezért rossz fénybe akarja őket meg mindenkit vetíteni). Nem akarom hogy az én házamba valaha is betegye a lábát. Kb 6 hetente jár a gyerekhez mert ugye a munka hőse külföldön, de sikerült kikönyörögnie a kb minimum gyerektartást. Közös láthatás van az én felügyeletemmel. Nem lenne gond belőle ha nem a házamban hanem általam kijeölt helyeken töltenénk el ezeket a kényszerlátogatásait?
2023. márc. 29. 10:11
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
5%
Akárki mondhat bármit,de a kérdezőt csak saját maga érdekli meg a boldogsága,arról írt hogy cseszteti a volt párja,ezekböl lesz az olyan anya akit a gyerekében az apját látja és ezért tesz tönkre a gyereke életét,mert a volt férjét látja benne,mind e mellett arról érdeklödik hogy ne a házában menjen látogatni a gyereket amúgy se szokás az exnek felmenni a volt exhez ha nem vagy elviszi vagy vagy játszóház stb
2023. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
88%
Menj pszichológushoz 31-es. Szükséged van rá.
2023. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
84%

ezekböl lesz az olyan anya


Egyrészt ne magadból indulj ki, másrészt ő nem egy ez, hanem egy ő.

Engem fenyegetett a fiam apja, miután szakítottam vele és képzeld, új párom se volt, mégis zaklatott és távoltartást kellett kérjek ellene. Akkor én már egy ezek vagyok, aki az apját látja a fiában és ennek megfelelően tönkre is tettem?? Borzasztó sztereotíp baromságokat írsz.

2023. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
5%
Nincs rá,ha olvastátok volna tik is a gyakorin hogy mennyi gyereket dobot ki az anya mert a volt exhez hasonlított a gyerek vagy az ujj pasi ki dobta a gyereket az anya házábol az édesanyja még csak nézte,valamelyik nap írta ki egy csaj,úgy hogy nem vitatkozni akarok csak tényeket mondtam
2023. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
93%

Vegyük észre, hogy idejött egy troll és szórja a provokatív hsz-ait, amire ugrotok.

A kérdező megkapta a hasznos információkat oldalakkal korábban, ezzel kell élnie.

További hsz-nak sok értelme nincs, csak ezt a trollt tápláljuk vele.


A trollnak mindig az a legnagyobb büntetés, ha senki nem reagál rá!

2023. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg kozelben játszotér, játszoház, cukrászda, park?
2023. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
4%
A 34,jól írja,mért lenne troll?fáj nektek az igazság?
2023. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
93%
Nyilvános helyeken szerintem ugyanúgy lökné a baromságait, a fejed meggyulladna. Én is inkább a gyámügyes láthatást próbálnám meg a helyedben.
2023. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Borzalmas mit ki nem talál 1-2 idióta…
2023. márc. 29. 16:41
 40/50 anonim ***** válasza:
15%
41, katt-katt-katt... :)
2023. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!