Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Előfordult gyerekkorodban...

Előfordult gyerekkorodban olyan hogy ha nagyon kihúztad a gyufát, akkor szüleid valamilyen testi fenyítést alkalmaztak?

Figyelt kérdés
Így felnőtt fejjel hogy vélekedsz szüleid fegyelmezési módjáról?
2023. ápr. 8. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

Néhány pofon elcsattant, meg volt, hogy a seggünkre vertek, egyszer seggeltek el úgy rendesebben (csak tenyérrel), de azt igencsak kiérdemeltük.

Van az a pont, ahol már szükség van egy kis testi fenyítésre. És mi még kiemelkedően intelligens, és jó gyerekek voltunk, mégis mi is kiérdemeltük párszor.

2023. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Apám munkája miatt másik városba kellett költöznünk, amit rosszul viseltem, mert én jól éreztem magam ott, ahol vagyok. Az új suliban bántottak, kiközösítettek. A jegyeim romlottak, mert keményebb suliba kerültem és nem tudtam felvenni a tempót. Emiatt kaptam néhány ütést, mert rossz jegyeim voltak. Én szerintem ezt nem érdekeltem meg. Ők meg azt hiszik tökéletes szülők voltak. Mintha ez meg sem történt volna. Nem hiszem, hogy akkora bajt okoztam néhány egyessel meg kettessel, felnőtt vagyok, senkit nem érdekel már, hogy hetedikben nem voltam jó tanuló. Aztán utolsó évben gimiben mondtam otthon, hogy nem tudom, mit tanulnék szívesen, de elkezdenék érettségi után egy OKJ-t, aztán ha úgy van, mennék majd egyetemre. Apám üvöltözött velem emiatt. Másnap mondta, hogy az lett volna a helyes reakció tőle, hogy elkezd verni a nadrágszíjával :) Ja és nő vagyok, nem tudom, lány gyerekeket mennyire vernek a szülei, az enyémek igen.
2023. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!