Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem képes Apám közel 20...

Miért nem képes Apám közel 20 év után elengedni az első szülőt fiát, miért akarja mindenáron hazaköltöztetni?

Figyelt kérdés

Mikor külön költözött olyan 10 éves voltam, a másik testvérem meg sohase foglalkozott velem, mindig azt keltette mennyire utál, és én vagyok az oka mindennek...


Ahogy teltek az évek, már fel sem tűnt, hogy ő is a családhoz tartozik, évente egyszer járt haza, volt mikor három évig felénk sem nézett.



Idő közben megromlott a házassága és elváltak utjaik a feleségével, aki sose volt hajlandó fizetni a rá eső részét a hitelnek, most a tesóm nyakába szakadt a devizahitel, és az infláció most azt hozta, ki, hogy elmondta Apámnak mennyire nagy xarban van...


Szüleink építettek egy házat, hogy majd valamelyikünknek jó lesz... 22-30 millió most az értéke.


Apám mindenáron, Tesómat szeretné benne látni... , talán most jött le ez igazán.


Legjobb, hogy meg akartuk tőle a házat vásárolni, ne vesszen kárba, már elterveztünk dolgokat, de inkább felejtős.


Felhívtam Tesómat és közöltem vele, hogy lemondok a részemről csak jöjjön helyre anyagilag, és segítek a költözésben is.


Hát nem tudja, itt kevés a pénz de még eldönti stb... Apám meg várja, hogy mikor költözik...


De ha 30 milliót megkapna akkor, örülne a szája... Apám van olyan hülye, hogy odajon neki ennyit...



2023. ápr. 10. 19:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Pátyolgatná a durrógó nyári villám az ilyen testvért.
2023. ápr. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk neked semmi közöd ahhoz az ingatlanhoz, ami egyelőre apád nevén van, és ő dönti el, mit kezd vele.


Elhiszem, hogy csípi a szemed, amiért esetleg nem te kapod, mint vártad, hanem "a tékozló" = a saját önálló életet élő bátyád, de ezzel mi a baj?

2023. ápr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Legjobb, hogy meg akartuk tőle a házat vásárolni, ne vesszen kárba, már elterveztünk dolgokat, de inkább felejtős.

Felhívtam Tesómat és közöltem vele, hogy lemondok a részemről csak jöjjön helyre anyagilag, és segítek a költözésben is."

Te miről is mondtál le? A házról? Én ezt nem értem. Meg akarom venni apám házát, amit nekem, és a tesóimnak épített, de inkább nem, helyette segítek beköltözni annak a testvéremnek, akit le se sz*rok, de apám a szemét, hogy segítene neki? Ki érti ezt?

2023. ápr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 NTBS ***** válasza:
76%
Mert a gyereke.
2023. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!