Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőtt "gyereknek" hány év...

Felnőtt "gyereknek" hány év felett kellemetlen otthon lakni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 17:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
22 éves vagyok. Szakítás után kellett visszaköltöznöm. Qrva kellemetlen...
2023. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
29 talán. De egyénfüggő. Olyan albérlet árak vannak hogy sokan csak akkor tudnak elköltözni ha van már párjuk. Nincs ezzel gond
2023. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Én 25 évesen túlzás, hogy otthon lakom, mert a nyarakat külföldön töltöttem, évközben meg egyetemen, de "bázisnak" még a szülői ház van meg.
2023. ápr. 12. 17:07
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy kifejezetten kellemetlen egy idő után, mert családtagok vagytok. Ha már van munkája és alapvetően mindene, hogy fent tudja magát tartani, akkor szerintem elkezdhet önállósulni. (De én megértem, ha valaki sokáig otthon él, mert sokkal kényelmesebb, az albérlet is nagyon drága)
2023. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
99%

Attól függ milyen a viszony, és hogy viselkedsz, ha mindég is jól kijöttetek és el tudod tartani magad (mert álltalába ez szokott az egyik problema lenni) valamint az intim dolgaitokat úgy eltudjátok végezni hogy az a másikat ne vagy csak kevésbé zavarja, akkor sztem semmi probléma ezzel. Anyagilag is megéri hisz nem muszáj a te kis "váradat" építgetned stb és/vagy egyéb kiadásokba verni magadat.

Szóval ez olyan dolog ami működhet így is meg úgy is, de! nyilván a függetlenséget nem lehet megfizetni, de ezért van a kompromisszum.

2023. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nemcsak az albérlet. Sokat utazom, anyagilag nem érné meg fenntartani. És ha elköltözöm,
2023. ápr. 12. 17:10
 7/27 A kérdező kommentje:
Külföldre, valahol jogosan balhézik a tulaj/bérlőtárs hogy lelépek
2023. ápr. 12. 17:11
 8/27 anonim ***** válasza:
17%
Egyetem elvégzése után már ciki.
2023. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
98%
Kinek mikor. Ezt így nem lehet megmondani. Sok függ a körülményektől, az együttélők karakterétől.
2023. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem az a kellemetlen, hogyha valaki a szüleivel él felnőttként, de még mindig kiakarja szolgáltatni magát, mintha 5 éves lenne. Szóval úgy értem, hogy elvárja, hogy főzzenek rá, mossanak, stb, maga pedig egy darab poharat nem képes arrébb rakni. Szerintem ez a kellemetlen, mikor valaki ennyire önállótlan. De egyébként szerintem nincs semmi baj ha valaki otthon lakik, amennyiben nem a kiskirályt játssza, akit ki kéne szolgálni.
2023. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!