Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőtt "gyereknek" hány év...

Felnőtt "gyereknek" hány év felett kellemetlen otthon lakni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 17:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
14. Bázisnak jó, külföldről hazaköltözve, szakítással karöltve jó volt pár hónapig, de hosszabb egy hosszúhétvégénél több időt már gimnazistaként sem igazán bírtam. Pedig szeretem a szüleim meg minden, csak nem erre van kitalálva az ember.
2023. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy lányt aki már 38-év feletti és még mindig a szüleinél lakik, volt egy férje de már elvált és a szüleinél éltek közösen is.


Egyébként ha így alakul szerintem nem nagyon kell ítélkezni.

2023. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a kölcsönös szeretet és a tisztelet, akkor soha sem kellemetlen !!
2023. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

Hat a batyamnak meg 35 evesen se az sajnos. En a szuleim helyeben mar kirugnam. En mar most koltoznek szivem szerint, de meg sulizok, nincs penzem albelretre.

18/ L

2023. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
Hát én azt mondanám, hogy egyetem elvégzése után, olyan 23-25 évesen már azért célszerű elköltözni. Persze manapság anyagi okokból nem mindenki engedheti meg magának a függetlenséget. Meg az se mindegy, hogy az ember milyen minőségben lakik otthon. Ha valaki azt mondja, hogy ő spórolni szeretne a lakbéren, ezért nem költözik el, viszont dolgozik, otthon sem a lábát lógatja, hanem besegít a ház körül, akár a rezsibe is beszáll, az sokkal függetlenebb, mint azok a kölykök, akik mondjuk külön albérletben élnek, viszont nem dolgoznak, és a szülők mindent kifizetnek nekik. Úgyhogy a függetlenségnek nagyon sok aspektusa van. Lehet, hogy valaki sokkal függetlenebb és érettebb személyiség, attól, hogy otthon lakik, mint az, aki külön él, de mindent alá tesznek a szülők.
2023. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt is tegyük hozzá, anyám az első gyerekét még a szülei házában szülte meg. Akkoriban kezdtek szüleim építkezni. Nem az a kérdés, hogy hány évesen él az ember a szüleinél, hanem az, hogy miért, és hogy amúgy érzelmileg és/vagy anyagilag levált-e a szüleiről, önálló felnőtt ember-e.
2023. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha az otthon kellemetlen, akkor ott komoly bajok vannak..
2023. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Attól függ miylen a kapcsoalta a szüleivel.
2023. ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
20
2023. ápr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

21 voltam, szó szerint menekültem a passzív-agresszív családomtól.


Ha még 25 évesen is abban a légkörben kellett volna élnem, nem tudom, mit csinálok - nem éltem volna, akkor inkább nyomorgok 20 m2-en és párizsis zsemlét eszek egy hétig.

2023. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!