Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utálnak a szüleim?

Miért utálnak a szüleim?

Figyelt kérdés
Folyton veszekszünk mindenért én vagyok a hibás, és csodálkozank, hogy nem csinálom amit kérnek anyunak visszaordítok, de csak azért mert elegem van. Segítsetek!

2023. ápr. 19. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
A szüleid valószínűleg súlyosan személyiségzavarosak, ezért muszáj lesz radikálisan fellépned ellenük. El kell határolnod magadat az őrületeiktől. Ez nehéz lesz, de nincs más megoldás!
2023. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%
Kifejtenéd bővebben? Miket csinálsz amivel a szüleid nem értenek egyet?
2023. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem mindig csinálom amit kérnek. De basszus kamasz vagyok és néha csak azért sem csinálom amit kérnek. De ettől függetlenül jó gyerek vagyok
2023. ápr. 19. 20:45
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Minden kamasz azt hiszi, hogy utálják a szülei.
2023. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
A nem mindig csinálod amit kérnek mit takar? Alap dolgokat várnak el, vagy mindenért téged ugráltatnak?
2023. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Azzal azért legyél tisztában, hogy azt hogy "kamasz vagyok" nem használhatod indokként semmire!
2023. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem mindegy milyen dolgok miatt kiabálnak veled.Alapvető dolgokat pl szoba kitakarítása,mosogatás illene megcsinálni,de ha azt várják el tőled,hogy tedd rendbe a kertet és vágjál fát hajnalok hajnalán az tényleg nem oké.A legtöbb kamasz ebben a korban nem találja meg annyira a közös hangot a szüleivel és ezért is érzik úgy,hogy őt nem szeretik.Nálad is hasonló lehet a helyzet.
2023. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Első!


Egyrészt nem „muszály”, hanem muszáj helyesen írva a szó. Másrészt mi alapján gondolod, hogy a kérdező szülei személyiségzavarosak? Harmadrészt még ha személyiségzavarosak is lennének, miért kellene ez miatt a kérdezőnek elhatárolódnia tőlük? Inkább segítse őket, amiben csak tudja. Ez a normális.

2023. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

#8 (22:30) - "muszáj" van az első hozzászólásban - nemde? Vagy netán az egyik moderátor vagy, aki a valós idejű beírás alatt olvasta a szövegemet? (Emlékszem hogy átjavítottam a piros aláhúzást a végleges jóváhagyás előtt.)


Amit írtam, azt olyan értelemben írtam, hogy komolyan vettem a kérdező problémáját. Sok ócska jellemű és rögeszmés szülő van, aki idegileg csak kikészíti a sokkal érettebb gondolkodású utódját. Gyereke bármilyen féleszűnek lehet, és a rendszerváltás után az ilyeneket szeretik tenyészteni a kapitalista főnökök - úgy is néz ki az egész társadalmunk!

2023. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Az nem indok,hogy csak azért nem csinálsz meg valamit mert kamasz vagy. Elképzelhető,hogy irrelevánsak amiket kérnek,akkor jogos a kérdésed,viszont ha csak alapfeladatokat kéne teljesítened,és úgymond dacból nem,akkor nem értem az álláspontod.
2023. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!