Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragszol a szüleidre, amiért...

Haragszol a szüleidre, amiért fizikailag bántalmaztak gyerekkorodban?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 21. 09:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
77%
Igen, haragszom a bántalmazás miatt, és szeretem is őket a jó dolgok miatt.
2023. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
28%

Nem.

1. Szerettek, most is szeretnek. Nekem ez a lényeg.

2. Nevetségesnek tartanám, ha évtizedek távolából kattognék azon, hogy mondjuk 7 évesen elfenekeltek.

2023. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Régóta nem gondolkozom ezen, de ha valahol szóba kerül, akkor igen, feljön bennem a harag.
2023. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Metionin ***** válasza:
84%
Igen. Bár én sem gondolok rá általában de ha eszembe jut, igenis felcsesz maga a tény, hogy ilyen emberek csereket csinálnak.
2023. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%
Gyűlölöm érte apámat és nem beszélek vele már 25 éve. Emellett nem is számíthat rám, lepattintom minden segítségkérési próbálkozását. Felőlem megdögölhet ott, ahol van.
2023. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan vagyok, nincs egész nap a fejemben, de ha szóba kerül felcsesz és sírni tudnék. Plusz úgy érzem el sem mondhatom senkinek, mert szégyellem. Párom is kérdezte már hogy engem ütöttek e már meg és azt hazudtam hogy nem, még az elején voltunk, ha most kérdezné szerintem neki elmondanám, de másoknak nem.
2023. ápr. 21. 09:34
 7/39 anonim ***** válasza:
1%

6: "Párom is kérdezte már hogy engem ütöttek e már meg"


Nő vagy?

Ha igen:

Szerintem a párod arra értette a kérdést, hogy párkapcsolatban élve volt-e olyan párod, aki megütött.


Mert akkor ennyi erővel idesorolhatjuk azt is, amikor két gyerek (testvérek, osztálytársak) összeverekszenek.

2023. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
89%
Persze.
2023. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
#7 Nő vagyok, konkrétan a szüleimről kérdezte, hogy ők ütötték e már meg.
2023. ápr. 21. 10:06
 10/39 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem haragszok, mert akkor kaptam pofont csak ha magamat veszélyeztetem. És akkor se mert dühösek voltak rám, hanem mert ijedtében járt el apám keze... Ha simán marhaságot csináltam, maximum leszidtak. De pl a tetőn mászkálás más téma volt, ott azonnal nyakon vágott apám amikor leszedett a tetőről.
2023. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!