Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek tudja apám hogy...

Szerintetek tudja apám hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Olyan 4 hónapja kezdtem el, mindennap csak pár szálat, 4-nel nagyon ritkán szivok többet. Sokszor az erkelyemen csinálom, a külső ablakparkanyomra ki is raktam egy hamutálat (a hamutál a párkány belső részén van, úgy helyezkedik el, hogy nagyon bekell hajolni hogy latni lehessen, ráadásul néha bejon a szobámba mikor suliba vagyok hogy kinyissa az ablakot),meg amugy ha cigizek csak elnyomni szoktam a hamutalba a csikket, állandóan a földre hamuzok meg a székre ami az erkélyen van. Meg sokszor van, hogy szinte közvetlenül cigizés után megyek oda hozzá, vagy vagyok a közelében, ennek ellenére sosem mondja, hogy füstszagom lenne, nem is kér számon hogy esetleg cigizek e, teljesen olyan, mintha nem is érezné. (Ami egyébként furcsa, mert az ő húga is dohányzik és pont ma kérdezte meg tőle hogy dohányzott e mert érzi az illatán). Egyszer elofordult hogy cigi után oleltem meg, és szagolgatott, aztán megjegyezte kicsit idegesen/ vagy gyanakodva hogy furcsa szagom van. De ennyi. Aztán ma vásárolni mentünk el, ő is nezelodott, én is nézelődtem aztán kivalasztottam amit venni szeretnék, meg is vettem, de ő észre se vette hogy már fizettem, el akartam pakolni a taskamba és pont a táska tetején volt a cigisdoboz, úgy nézett rám mint aki meg akar ölni. Így utólag nem tudom, hogy csak azért mert azt hitte nem fizettem és úgy pakolok el, vagy azért is mert észrevette mi van a taskamban.

Egyébként ő nem dohányzik.



2023. ápr. 29. 22:35
A kérdező szavazást indított:
Biztos, hogy tudja, csak nem szól
Lehet hogy gyanakszik, de nem biztos benne, ezért nem szól
Biztos, hogy nem tudja
61 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha hamutartod van és dohányzás után ölelgeted akkor nyilván érzi egy dohányos is nem, hogy az aki nem szívja.

Én is egy jó pár évig feleslegesen titkoltam mikor gyerek voltam, mikor elarultam, hogy cigizek meg mosolyogva mondták, hogy tudják.. :)

Legyél vele őszinte ha jó a kapcsolatod és ne vágd át.

2023. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kamaszként elhinni, de a szülők amúgy voltak tinik egyszer.
2023. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Nemdohányos kb. 2 méterről érzi a dohányoson a dohányszagot. Csak mondom.
2023. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem dohányzik pontosan tudja milyen a cigi szaga és megérzi az emberen.
2023. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos tudja mert érzi rajtad.Én mint nem dohányzó egyből kiszagolom a dohányosokat.Szerintem szimplán nem szól.
2023. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

egyetértek az előttem szólókkal, én is megérzem sok sok méterről azt, ha valaki dohányzik, és azt is, ha dohányzott, hiába oltotta el, mondjuk 10 perce.

jotanacs: de dohanyozz

2023. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha kinyitja az ablakot, vagy kimegy az erkélyre, szerinted nem érzi?


Ez más, mert tudom, hogy a tesóm cigizik, de a szobájában annyira érződik a szag, pedig az ablakban teszi ezt. Ő 17 évesen bejelentette ezt. A szülők nem tudtak mit tenni, ha tiltják, ugyanúgy cigizni fog, csak titokban. Az jobb?

Miért nem vallod be?

2023. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem érzi, mert nem megy ki az erkélyre, mivel csak az én szobámnak van erkélye az övéjének nincs.
2023. ápr. 29. 23:50
 9/23 anonim válasza:
92%
Utána büdös vagy még egy napig.
2023. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Érzi rajtad, hidd el. Nyilván ha máson érzi, akkor majd pont rajtad nem.. amikor cigi után odamész puszilgatni? :D
2023. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!