Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek tudja apám hogy...

Szerintetek tudja apám hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Olyan 4 hónapja kezdtem el, mindennap csak pár szálat, 4-nel nagyon ritkán szivok többet. Sokszor az erkelyemen csinálom, a külső ablakparkanyomra ki is raktam egy hamutálat (a hamutál a párkány belső részén van, úgy helyezkedik el, hogy nagyon bekell hajolni hogy latni lehessen, ráadásul néha bejon a szobámba mikor suliba vagyok hogy kinyissa az ablakot),meg amugy ha cigizek csak elnyomni szoktam a hamutalba a csikket, állandóan a földre hamuzok meg a székre ami az erkélyen van. Meg sokszor van, hogy szinte közvetlenül cigizés után megyek oda hozzá, vagy vagyok a közelében, ennek ellenére sosem mondja, hogy füstszagom lenne, nem is kér számon hogy esetleg cigizek e, teljesen olyan, mintha nem is érezné. (Ami egyébként furcsa, mert az ő húga is dohányzik és pont ma kérdezte meg tőle hogy dohányzott e mert érzi az illatán). Egyszer elofordult hogy cigi után oleltem meg, és szagolgatott, aztán megjegyezte kicsit idegesen/ vagy gyanakodva hogy furcsa szagom van. De ennyi. Aztán ma vásárolni mentünk el, ő is nezelodott, én is nézelődtem aztán kivalasztottam amit venni szeretnék, meg is vettem, de ő észre se vette hogy már fizettem, el akartam pakolni a taskamba és pont a táska tetején volt a cigisdoboz, úgy nézett rám mint aki meg akar ölni. Így utólag nem tudom, hogy csak azért mert azt hitte nem fizettem és úgy pakolok el, vagy azért is mert észrevette mi van a taskamban.

Egyébként ő nem dohányzik.



2023. ápr. 29. 22:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyel mar idiota, tudja. Csak a buta tinik hiszik azt, hogy el lehet titkolni, de azzal nem szamoltok, hogy mi felnottek is voltunk anno tinik…😘

Tudunk mindent, nyugi.


Raadasul nem csak a ruhadon erezni, de a sajat erkelyeteken szivod, az a fust a szobadba is bemegy, ha erzed, ha nem.

2023. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos h tudja.
2023. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
Tudja csak nem szól. A cigi nagyon büdös és bárki megérzi 1-2 méteren belül.
2023. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!