Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertél olyan családot ahol...

Ismertél olyan családot ahol egyke gyerek öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
Mi lett belőle?

2023. máj. 6. 11:15
A kérdező szavazást indított:
Belehalt az egyik szülő is (ténylegesen)
Nem halt meg egyik szülő sem, csak tönkrementek ebbe
Mindkét szülő ténylegesen belehalt
Nem lett nagy ügy belőle
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
A volt osztálytársam, az apjával élt aki hát sajnos nem volt jó apa , és szegény az egyetemet is otthagyta valamiért, nagyon megrázott amikor megtudtam öngyilkos lett :( A szülei elváltak már régen, és magam sem tudtam miért de nem az anyukájával élt. Nem ment tönkre, egyikük sem.
2023. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Faluban volt egy férfi, bár ő már idősebb volt, mármint majd 30, és volt két gyereke is.
2023. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egykr srác a középsulimba akit nagyon megkedveltem. Mondhatni haverok voltunk. Ezt a srácot szerették tanárai és diáktársai. Hiszen élervidám, illemtudó és viszonylag jó tanuló volt. Aztán egyik éven még téli szünet elötti utolsó tanítási napon megdicsérte írásomat milyen jó cikket írtam a suli újságba. Azt vidáman elköszönt, azt mondván szünet után talizunk. Aztán visszamentünk téli szünetről iskola zászlótartóján kint volt a fekete zászló, nem értettük miért. Majd kiderült az is hogy az iskola egyik tanulója öngyilkos lett. Az ilettő feljebb említett vidám srác volt. Mindenki értetlenül állt a dolog elött. Nem tudtuk elképzelni mi volt az oka. Azt lassan kiderült hogy a srác egy lányba beleszeretet és lány nem viszonozta. Bánatába pedig a srác egy olyan közösséghez csatlakozott ami öngyilkosságra buzdította azokat a fiatalokat akik a közöséggel kapcsolatba kerültek.

Szülök és mi iskola tanúloi/dolgozoi szerintem nai napig nem tudtuk teljesen feldolgozni a történteket. Hihetetlen így ért véget egy fiatal élet.

2023. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt osztálytàrsam. Először gyógyszereket vett be, de az anyja valamiért visszament és hívott mentőt. Akkor kórházba volt és utána is járt terápiára. Aztán "gyógyultnak" nyilvánították...rá 2 hétre kiugrott a kilátóból.

A szülők elköltöztek de már azóta elváltak. Kikészültek.

2023. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Egy 16 éves lány, aki depressziós volt, vagdosta is magát. Az anyukája egyedül nevelte, és nem valami jó körülmények között éltek, ráadásul az anyuka több műszakban dolgozott, így kb. alig volt ideje a lányára. Nem tudja senki, miért tette pontosan. A lány reggel úgy ment el, mintha suliba indult volna, de nem oda érkezett meg, hanem a közeli kiserdőbe, ahol felakasztotta magát egy fára. Délután vették észre az ösvényen sétáló emberek. Az anya a padlóra került, az alkoholba menekült.
2023. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

4es: Melyik kilátobol ugrott ki? Tudom, részletkérdés, csak hogy gondoljak rá, ha arra járok.

Esetleg én is utána ugorjak...

2023. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!