Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, haragudnátok a...

Anyukák, haragudnátok a kamasz lányotokra, mert megjön neki, amikor strandra mentek és hiába próbálkozik a tamponnal, nem tudja felhelyezni, mert fáj neki?

Figyelt kérdés
De ott van a strandon csak nem fürdik
2023. máj. 8. 12:47
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
16%

Strandon én pl alapból nem is tennék tampont. Tengeren, tóban elmegy, de medencénél már valahogy nem bízok benne.


Amúgy meg kitalálom: annyi eszed van, hogy vettél neki egy random tampont (ha nem ő vett magának egyet mindenféle felkészítés nélkül), s az pont valami nagy?

Ha nincs valami szervi baja, a legkisebb felhelyezése akkor se kéne fájjon, ha addig semmi más sem járt ott.

2023. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
15%

Igen, mert a legtöbb strandra minimum 5000 ft a belépő. Plusz az utiköltség. Esetleg szabadnapot is vettem ki.

Indulás előtt is tudhatta hogy menstruál. Szerveztünk volna inkább más programot.

Azért nem baxnék ki annyi pénzt hogy csak ott üljön és lessen. Haragúdnék, amiért nem szólt időben.

2023. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
78%

21-es: Anno minivel próbálkoztam először, nem sikerült teljesen felhelyezni, kényelmetlen volt. 2. alkalommal már ment. Szerintem felesleges elméleteket gyártani, sértő módon leszólni bárkit is! A legbanálisabb dolog is mehet nehezen, ha először csinálja az ember.


Nem haragudnék. Kiskamasz lányom van, ő egyelőre csak betétezik. Annyi, hogy mi így nem is megyünk, ha neki épp megvan, mert tudom, hogy imád fürdeni, és neki kvázi büntetés lenne, ha csak a partról bámulná a vizet.


A tampont meg nem kell leszólni. Közel sem mindenkinél okoz bármi panaszt a használata, és szüzességet se fog elvenni:-) Ráerőltetni nem fogom a lányomra, ahogy tiltani se.


A kérdést olyan szempontból nem értem, hogy még nem igazán aktuális, nincs ennyire meleg. Egyes helyeken persze lehet egész évben fürdeni, de akkor is furi most egy ilyen kérdés.

2023. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
80%
Ekkora baromságot már. Ilyenért haragudni??? És egyébként ettől még odaülhet a medence szélére, és bedughatja a lábát, az is hűsítő és kellemes ilyen melegben.
2023. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk nekem egyértelmű, hogy a gyerek tette fel a kérdést, nem az anya.
2023. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
79%
Nekem meg egyértelmű, hogy ez a menstruációs fétises elmebeteg faszi. Jelentve.
2023. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
83%
Az, meg a szűzhártya műtétes, kötözős marha.
2023. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
33%
Nem haragudnèk, simán otthon hagynám.
2023. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, én voltam az a kamaszlány, nem kamu sajnos. Már régi sztori csak eszembe jutott és érdekelt más hogy reagálná le.


Egy másik városban élő barátnőm jött hozzánk az anyukájával, 13 voltam. Strandolás is volt a program. Nekem megjött és ezt jeleztem előre, de így is menni kellett és anyám mondta hogy tampont helyezzek fel. De előtte sosem próbáltam. Amíg szűz voltam fájt a minit is betenni, plusz később kiderült hátrahajló méhem van. Nagyon mérges lett rám le is b.aszott. Ott ültem egy napágyon sírást visszafojtva. A barátnőm aki szintén 13 volt és így uncsi volt neki nem haragudott, többször odajött hozzám beszélgetni.

2023. máj. 8. 18:45
 30/40 anonim ***** válasza:
44%
Aha, biztos, fokozd még. Ekkora kamut.
2023. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!