Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, haragudnátok a...

Anyukák, haragudnátok a kamasz lányotokra, mert megjön neki, amikor strandra mentek és hiába próbálkozik a tamponnal, nem tudja felhelyezni, mert fáj neki?

Figyelt kérdés
De ott van a strandon csak nem fürdik
2023. máj. 8. 12:47
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
21%
Mi a t.kömért nem törlik ezeket a szar kérdéseket, sosem fogom megérteni.
2023. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
71%
Ja, a múltkori tanyai tamponos is te voltál, meg átázásos. Annyira gáz lett ez az oldal, és akkor itt hagyják ezeket a marhákat. Csodás.
2023. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
82%
Ez miatt miért kéne haragudni?
2023. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
11%
Egyenlőség van! Ha a fiúktól elvárják az önmegtartóztatást, akkor a lányokkal sincs kivétel. Az UNIÓ elvárása, hogy nincs nemi különbözőség!
2023. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a szüzesség elvesztése után is fájt a tampon felhelyezés. Anyàm és nevelőapám reakciója annyi volt, hogy ha a f@sz nem fáj akkor ez se 🤷🏼‍♀️
2023. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
60%
Ettessétek még ezt a trollt, aki erre veri, gratulálok, ügyesek vagytok!
2023. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
43%

Szűzen is lehet tampont használni, SEMMI problémát nem okoz!


A tornászok, sportolók MIND tamponoznak, miután megjött nekik, csak persze vannak egybites nők, akik szerint ez már ördögtől való, káros, fertőzésveszélyes, belehal, etc. - ezek közül egyik sem igaz.


Elég szomorú :(

2023. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
79%
Ez csak a szüzes nőgyógyászos, menstruáció fétises pasas.
2023. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
61%
A toxikus sokk szindróma létezik, ezt akkor sem tagadhatod, ha a seggedbe is tampont dugsz.
2023. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok anyuka, de voltam kamaszlány. Még amikor az egész menstruáció új volt nekem, előfordult hogy úgy mentünk el a strandra, hogy nekem megvolt. Anyukám zokszó nélkül figyelmeztetett hogy mikor menjek a mosdóba, mert én még nem éreztem, mikor kell. Váltás fehérneműt, nadrágot is pakolt nekem. A nagynénik eprsze győzködtek hogy menjek be a vízbe, de anya leállította őket. Szerintem ez lenne a normális. Ilyenért senkinek semmi oka haragudni.
2023. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!