Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Adott egy 24 éves lány , aki...

Adott egy 24 éves lány , aki az édesapjával él egy háztartásban. A lányt a barátnője felkérte keresztanyukának. A lány apja rosszul vette, hogy ő nem lett meghívva a keresztelőre, mondván, hogy ők ketten egy család. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről? Jogos a kiakadása? Véleményem szerint egy felnőtt nőről beszélünk, akinek mivel nincs párja így csak egyedül lett meghívva.

Én nem látok ebben problémat. Szerintem inkább az apa nem tudja elfogadni, hogy a lánya felnőtt és van saját élete is … Szerintetek?



2023. máj. 19. 12:02
1 2
 1/12 qborka ***** válasza:
85%

Szerintem nem kéne,hogy rosszul essen neki.

Esetleg,ha a keresztelő után 50 fős dínom dánom van,akkor ott neki is juthatott volna húsleves 🙂

Lehet,ez esett apukának rosszul.b

2023. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Apuka eléggé túlreagálja. Ismerik egyáltalán személyesen egymást?

Neki nincsenek barátai akikkel eljárjon?

2023. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
mi köze az apanak a lany baratnojehez. semmi. az apuka kicsit ugy gondolja a lanya a felesege? nagyon ugy tunik. az apuka maradjon a seggen es haggyja a lanyat elni. tamogassa ne iranyitsa
2023. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a kapcsolata a lánya keresztgyerekének a szüleivel. Ha nagyon jó, sokat beszélgetnek, akkor meghívhatta volna őket, de ha nem is ismerik egymást, vagy csak köszönőviszonyban vannak, akkor helyesen jártak el.
2023. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a lánnyal ismerősök akik megkérték akkor totál normális hogy csak öt hivták.
2023. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez annyira észszerűtlen, életszerűtlen, hogy foglalkozni sem érdemes vele.
2023. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
88%

Szerintem sincs igazán köze az apukának a lánya barátnőjéhez.

Ha a barátnő szüleivel jóba van az apuka akkor lehetne érteni a sértődést, de egyébként nem.

2023. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Lol, engem is felkért a haverom a gyereke keresztszülőjének.

Az én szüleim jóban vannak az ő szüleivel, van egy 20 éves ismertség, de ilyen pics4ság miatt anyámék sosem akadnának ki :D


Van elég saját projekt, hobbi, öröm az életükben, hogy ne akarjanak az én életemre akaszkodni.


Apuka egy rinyás tinilány, nagyon ciki.

2023. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett volna hívniuk? Még rokonokat se csődít oda mindenkit az ember, hát még olyat, akinek köze nincs a családhoz, azt minek kéne?
2023. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk pont a lényeget hagytad ki, hogy az apával milyen viszonyban van a "barátnő" és családja.
2023. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!