Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érezzem rosszul magam ez miatt?

Érezzem rosszul magam ez miatt?

Figyelt kérdés

17/F Tervezem, hogy el akarok költözni a szüleimtől. Anyámnak sok egészségügyi baja szokott lenni, becsípődik a dereka, a bokája a túlsúly miatt, vagy megbetegszik. Apámnak a kertesházat rendben tartani, fűnyírás, kisebb-nagyobb projektek.


Én rosszul érezném magam ha így elköltöznék otthonról másik városba. A tudat hogy ott kellene lennem mellettük amikor idősebbek lesznek, mert nem fogják ezt bírni erővel.


Van még 2 testvérem, én vagyok a legkisebb. Az egyik kint van Hollandiában, a másik ki fog költözni barátnőjével Szegedre. Szóval ők se tudnak nagyon segíteni. Az lenne a legjobb ha egy lakásba beköltöznének, nem lenne túl sok otthoni munka, csak a mosás, főzés, takarítás.


Érezzem rosszul magam ha így elköltöznék?



2023. máj. 27. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha amradsz akkor sosem fogod tudni élni a saját életedet...
2023. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Rá fognak jönni erre maguktól is, remélhetőleg.

Költözz nyugodtan, semmit se lehet évekre előre kiszámítani.

Örülhetnek a szüleid, hogy ilyen jólelkű gyerekük van. Szép, hogy őket is belekalkulálod a terveidbe, de ha most nem mégy, később bánni fogod.

2023. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Az élet rendje az, hogy a gyerek leválik a szülőkről. Ha pedig eljön az idő, akkor ezt nem egyedül kell megoldanod, hanem a testvéreiddel közösen.
2023. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Költözz! Anyádnak javasold a fogyást ,mondd meg neki kerek perec ha így folytatja akkor nem éli meg egyik unokáját sem.


Apudnak meg hétvégente tudsz segíteni.

Illetve ha már a nagyokos tesód Hollandiában van akkor legalább pénzzel segíthetné őket, fizesse ki az embert aki levágja a füvet vagy fizesse ki a kaját amit házhoz visznek

2023. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Harmincéves vagyok, és hasonló okok miatt maradtam mindig velük. Meg az érzelmi zsarolás miatt. Most boldogtalan vagyok, próbálok szabadulni. Menj, amíg lehet. Ne járj így, mint én!
2023. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy csapda, es nem veszed eszre realisan, hogy nem a te feladatod. Ne legyen akkor kertjuk, fizessen a funyirasert, fogyjon anyukad, barmi, ez abszurd, keptelenseg, ez valami lelektani okokbol erzett aldozatszerep.
2023. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

"Az lenne a legjobb ha egy lakásba beköltöznének, nem lenne túl sok otthoni munka, csak a mosás, főzés, takarítás."


Nekik az az otthonuk. A tevékenységeik az életük része.

Ha egy kalitkába költöznének, akkor rövid időn belül meghalnak.

2023. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem bírják erővel, majd elköltöznek lakásba. Most nem lehet elvárni, hogy te soha ne élj önállóan, mert nekik kertes ház kell, ez nem a te felelősséged.
2023. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a te felelősséged. Felnőtt emberek. Anyad lefogyhat, apád fizethet segítőt vagy költözhetnek kisebbe.

Ne a te boldogságod/életed árán akarják fenntartani a túlsúlyt meg a nagy házat. Az hogy téged megcsináltak, az ő döntésük volt. Attól még nem vagy a szolgájuk. Éld az életed.

2023. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Egyetlen dolog miatt erezd magad rosszul!

Mégpedig, hogy leírtad ezt a förtelmet: "eZ miatt"

Nem magyar az anyanyelved?

2023. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!