Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érezzem rosszul magam ez miatt?

Érezzem rosszul magam ez miatt?

Figyelt kérdés

17/F Tervezem, hogy el akarok költözni a szüleimtől. Anyámnak sok egészségügyi baja szokott lenni, becsípődik a dereka, a bokája a túlsúly miatt, vagy megbetegszik. Apámnak a kertesházat rendben tartani, fűnyírás, kisebb-nagyobb projektek.


Én rosszul érezném magam ha így elköltöznék otthonról másik városba. A tudat hogy ott kellene lennem mellettük amikor idősebbek lesznek, mert nem fogják ezt bírni erővel.


Van még 2 testvérem, én vagyok a legkisebb. Az egyik kint van Hollandiában, a másik ki fog költözni barátnőjével Szegedre. Szóval ők se tudnak nagyon segíteni. Az lenne a legjobb ha egy lakásba beköltöznének, nem lenne túl sok otthoni munka, csak a mosás, főzés, takarítás.


Érezzem rosszul magam ha így elköltöznék?



2023. máj. 27. 13:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, felnőtt emberek, az ő felelősségük, ha nem jut eszükbe változtatni, nem a tied! Szóval ha úgy érzed, dobbants a legközelebbi szülinapodon.
2023. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem a te dolgod megoldani két FELNŐTT ember életét.


Menj el, éld a sajátoat és ne érdekeljen, ki mit mond.

2023. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!