Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell ennyire azon...

Miért kell ennyire azon rugóznia anyámnak, hogy milyen dezodort használok? Miért kell ennyire nagy jelentőséget tulajdonítani ennek?

Figyelt kérdés

Évek óta ki van akadva azon, hogy én "férfi" dezodort használok lány létemre. És fujj, biztos bzi vagyok, férfi akarok lenni és ezért csinálom ezt. Volt már arra példa, hogy kidobta a dezodoraimat, és kicserélte valami tök másra. Még veszekszik is emiatt sokszor.

Meg ott rugózik, hogy de ez ugye női, mert az illata, meg jujj a csomagolás... Tegyük hozzá, hogy én amúgy nőit használok, csak nem ezeket gyümölcsös édes izéket, hanem azokat, amiknek nagyjából max fél óráig érzed az illatát, kicsit hasonlít a férfi dezodorok illatára, de azán hacsak nem párcentis távolságból szaglássza az ember a ruhámat/hónaljamat, nem érezni. De volt olyan dezodorom, még sok éve, általános végén, ami full illatmentes volt, de a csomagolása fekete volt, rózsaszín kupakkal, és amikor anyám ezt meglátta ezen halálosan megbotránkozott, hogy ez férfi dezodor(közben meg rohadt nagy betűkkel rá volt írva, hogy WOMAN), hát engem ki fognak csúfolni az iskolában. Konkrétan most is ezen hepciáskodik, pedig azóta egyetemre járok. Erre ő azon van ki, hogy azért csinálom, mert férfi akarok lenni, meg ne csináljam, mert ki fognak csúfolni az iskolában. Rettenetesen idegesítő.

Én meg nyilván nem fogok mást használni, csak mert anyám hisztizik. Azt a dezodort használom, ami működik. Ha ez anyám szerint vagy akár ténylegesen férfi dezodor (bár az utóbbira egyszer volt példa, és az fel se tűnt neki), akkor azt. A legtöbbnek tényleg nem sokáig van illata, mert nem az a funkciója, hogy illatosítson. Hülyeség lenne valami haszontalan, öt percig barackosan illatozó cuccot magamra kenni, ha nem használ, csak azért, hogy ha anyám mosás előtt közelről megszagolja a ruhám, akkor megnyugodjon a lelke.


2023. jún. 25. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Fújd be vele a mamát.
2023. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak súlyos pszichés problémái, gondolattorzításai vannak. Hogy mit fognak gondolni. Hát majd valamit gondolnak. Azt, hogy mit, ahhoz nincs közötök. Ezt kellene beleírni az emberek fejébe. Naná, hogy mindenki gondol valamit, tök természetes. De hogy mit, na azzal annak van dolga, aki gondol. Nem neked, nem anyádnak. Szörnyű így élni, de sajnos az emberek nagy része így él.
2023. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Anyád nem normális.

Sajnos kezdeni vele te aligha tudsz valamit, neki kéne először is észrevennie, aztán kezeltetnie magát.

2023. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Vigyel haza egy pasit
2023. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Amúgy az az ironikus, hogy nem is értem honnan jön neki a férfi akarok lenni elképzelés. Mármint szerintem bőven van kifejezetten lányos része a stílusomnak. Tehát ilyenek, hogy szoknya, hosszúhaj, smink, színes és hosszú köröm. Egy dolog van még, ami nem tetszik neki a dezodoron kívül, pont ugyanezen okból, de azon sincs ki ennyire, pedig az, hogy néha férfi ingeket hordok, kettővel feltűnőbb, mint hogy az illatmentes dezodorom fekete csomagolású.

Meg amúgy volt már pasim, meg azt sejti, hogy most is van, szóval nem is értem a logikát.

2023. jún. 25. 16:49
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

Egyetemista vagy, azt használsz, amit akarsz. Ha te veszed.

"csak azért, hogy ha anyám mosás előtt közelről megszagolja a ruhám, akkor megnyugodjon a lelke." - Anyukád mossa a ruháidat?

2023. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Miért dumàl bele egy felnőtt nő dolgaiba?

Mond meg neki ha akarod akkor bajszot is növeszthetsz, semmi köze hozzá.

2023. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Otthon lakik, mér ne moshatna az anyja? Sokkal praktikusabb együtt mosni a csapádtagok ruháit.
2023. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

8 -

Ennyiből a lány is moshatná a család összes ruháját.

2023. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#6 Amikor otthon vagyok, akkor ja. Sokkal praktikusabb a család összes adott típusú ruháját egybe berakni, mint az, hogy mit tom én, én külön mosom a fekete, a színes, meg a világos/fehér cuccaimat, minden esetben úgy, hogy fele annyi, mint amennyi beférhetne a mosógépbe, anyám, apám meg megint külön ugyanezen logika szerint, ahelyett, hogy mindenki cuccai színkategória szerint lennének egybe.

Én koliban amúgy is korlátozott mennyiségben tudok mosni, már ha nem akarok felárat fizetni, számszerint havi kétszer. Óhatatlan, hogy olykor viszek haza szennyest emiatt, de legalábbis minimum azt, amiben hazamegyek. Meg ugye vannak azok az időszakok, amikor nem tartózkodhatok a koliba, mert szállásoltatás van és haza kell menni, vagy télen ki vagyunk rakva a rezsin való takarékoskodás jegyében, vagy mert nyár van, és hazajöttem, lévén nem akarok 90 ezer/hó áron koliban lakni két szobatárssal.

2023. jún. 25. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!