Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan a lányok jobban...

Komolyan a lányok jobban szeretik az apjukat? (Normális viszonyú családban)

Figyelt kérdés

Ahol az apa és az anya is kiveszi a részét, foglalkozik a gyerekkel.

Nem rég született meg a kislányom, és mindenkitől azt hallom na majd milyen apás lesz, a lányok apásak, jobban szereti majd az apját. Már herótom van ettől, és már az a baj hogy rosszul is érzem magam emiatt.

Tudom van nagyobb probléma is a világon ,ezt aláírom, de nekem most ez nyomja a lelkem.


Nektek mi a tapasztalatotok?



2023. jún. 28. 17:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen szabály. Aki apás, ott ÁLTALÁBAN az anyával van többet a gyermek, ezért "értékesebb" az apával töltött idő, mivel az a kevesebb...


Én nagyon szeretem mindkét szülőmet, másképpen de egyformán.

2023. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
88%
Én lányként mindig is anyás voltam.
2023. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
87%
Én anyukámat szeretem jobban.
2023. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Két lányom van. A nagyobb (13) inkább apás, de engem is szeret. A kicsi (8) viszont borzasztó anyás a mai napig. Viszont ha bohóckodni kell, akkor azt apával. Nem tudom, hogy van-e köze hozzá, de amikor a naggyal voltam gyeden, akkor többször vigyázott rá az apukája, mamája, a kicsivel viszont végig én voltam vele.
2023. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kicsi voltam mindig anyám vigyázott rám és volt velem, és nagyon anyás voltam később is, már-már szorongtam ha ő elment valahova nélkülem (bolt, koncert)
2023. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
91%

A szülő általában a saját nemű gyerekét fegyelmezi, hogy átvehesse a stafétát, a másneműt pátyolgatja.


Gyerekként apás voltam, mert ő volt az engedékenyebb. Amikor kamaszodtam, apám nem bírta nézni, hogy a lányából "nő" lesz, anyám próbált segíteni, így anyás lettem. Amikor felnőtt és egyetemista lettem, anyám elkezdett bennem riválist látni, valakit, aki fiatalabb, de mégis sikeresebb nála, apám meg büszke lett rám, és örült, hogy megint felé húzok.

2023. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk "normális" viszonyú család, mert a szüleim elváltak, anyámmal éltem. Apámmal is jó volt a kapcsolatom, de gyerekként anyámmal jobb volt, hiszen ő volt része a mindennapoknak. Felnőttként apás lettem, mert ő normálisan viszonyult hozzám, anyám meg a mai napig nem bír leválni rólam, és úgy tesz, mintha ez lenne a normális és én lennék a hálátlan, amiért nem akarok minden szabad percemet vele tölteni + mindenről beszámolni neki.
2023. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Családfüggő, hogy ki milyen jobban.
2023. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
80%
A tipikus az, hogy lányokkal az apák a lágyszívűbbek. Ha anya nem akar pénzt adni (ruhára, illatszerre, bulizásra, ketyerére ...), mert hogy az felesleges, akkor a lány hízelegni kezd apának és apa ad. Apa mindig ad.
2023. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Azok mondják ezt, akik beteg módon a szülő-gyerek viszonyt is csak heteronormatívan tudják értelmezni.
2023. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!