Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan a lányok jobban...

Komolyan a lányok jobban szeretik az apjukat? (Normális viszonyú családban)

Figyelt kérdés

Ahol az apa és az anya is kiveszi a részét, foglalkozik a gyerekkel.

Nem rég született meg a kislányom, és mindenkitől azt hallom na majd milyen apás lesz, a lányok apásak, jobban szereti majd az apját. Már herótom van ettől, és már az a baj hogy rosszul is érzem magam emiatt.

Tudom van nagyobb probléma is a világon ,ezt aláírom, de nekem most ez nyomja a lelkem.


Nektek mi a tapasztalatotok?



2023. jún. 28. 17:39
1 2 3 4
 31/35 hosszúhajú ***** válasza:
100%

29. jaj azért nem mondj már ilyenek szegény kérdezőnek, irigy vagy féltékeny vagy bedurcizol.. annyira meg lehet őt érteni.

kérdező: de egyébként olyan meg ritkán fordul elő ha több lány van, hogy az összes apás. ismét uncsitesós példa. írtam hogy ő is apás volt, lánya is apás lett. igen ám, de jött még egy lány, aki meg anyás. és visszatérve a családi mintaelméletemre, ( aminek egészen biztosan van pszichológia kötődéstan elmélete ) vele pont így volt gyerekkorában. egy lánytestvére van, aki meg nem annyira apás. szóval legeslegeslegrosszabb esteben a következő kiscsaj anyás lesz. :)

2023. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kifejezetten karos, ha mindenki mindig elmondja a magaet, mindenkit meghallgatsz, mert ilyen stresszes leszel tole. Ugyanez igaz a terhesseg alatt is, hogy olyanokat beszelnek az emberek, amik miatt megijed az ember. De ugye itt is latod, hogy teljesen vegyesek a tapasztalatok. Gondolom a gyerekkor alatt folyton valtozni fog, lesz idoszak, amikor jobban anyas lesz, lesz amikor inkabb apas, aztan lesz olyan is, hogy hagyjon mindenki beken :D majd meglátod, nalatok hogy fog alakulni, minden gyerek mas. Neveld szeretetteljesen es majd alakul. Ne aggodj olyan dolgokon elore feleslegesen, amik nem tortentek meg.
2023. jún. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is irritál, mikor ezt mondják, mert én meg lányként mindig is anyás voltam, most is csak vele vagyok jóban, soha még csak kicsit se húztam apám felé, pedig a mai napig együtt vannak, tehát mindkettőjükkel együtt laktam és lakom.

Bár nekem egyik szülőm se valami “hagyományos” vagy “sztereotipikus”, apám sose volt féltő, nem voltam “apuci hercegnője”, anyám se volt különösebben “rossz zsaru”, illetve később se kezdett el velem “rivalizálni”.

2023. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 hosszúhajú ***** válasza:
100%
senki sem kérdezte még de most milyen? eddig milyen volt?
2023. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Hugom apámmal beszél többet. Illetve apám is elég gyakran látogatja.
dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!