Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apák, ti hogy kezelnétek ha a...

Apák, ti hogy kezelnétek ha a lányotok bevallná, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
Jó kapcsolatom van édesapámmal, de sosem beszélünk semmilyen mély témáról, arról mindig édesanyámmal szoktam. Édesanyám tudja már, hogy leszbikus vagyok és barátnőm van, de fogalmam sincs hogyan mondhatnám el az apámnak, nem tudom mit szólna hozzá és, hogy kezelne utána. Amit tudok, hogy a melegekről úgy vélekedik, hogy "Nem baj, ha valaki meleg csak ne "reklámozza" hiszen nem ez a nornális."(Ezt tulajdonképpen a pridera meg az ilyen rendezvényekre érti gondolom)

2023. júl. 26. 17:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
26%

Függ a korodtól is,van e testvéred.

Balhé biztos nem lenne.

2023. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
Akkor legalább nem félnék, hogy egy idióta felcsinálja.
2023. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
85%
A te szüleid nem kommunikálnak egymással?
2023. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
4%
Én apaként megkérdezném -igen udvariasan és bántás nélkül-, hogy ha a lányokra gerjedsz kislányom, akkor mégis mit keresnek azok a műfütyik az éjjeliszekrényed fiókjában??
2023. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudnék vele mit kezdeni. Ez a magánügye. Nem rám tartozik és nem is érdekel, hogy kihez/mihez vonzódik. Attól még a lányom marad ez nem ront vagy javít a kapcsolatunkon.
2023. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
99%
Örülnék hogy elmondta nekem, és elfogadnám, az ő élete nem az enyém...
2023. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
8%

Ezt tulajdonképpen a pridera meg az ilyen rendezvényekre érti gondolom


Leszbikusként szerintem tisztában kellene lenned vele, hogy ott pont annyi hetero van, mint meleg...Ha tényleg leszbi lennél, nem gondolnád, hogy erre érti... Nem gondolnád, hogy ez számít reklámozásnak.

2023. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
96%
Ha így áll a témához, akkor szerintem sok félnivalód nincs. Bár nem ismerem a kapcsolatotokat, de ennyiből nem tűnik egy szélsőséges alaknak.
2023. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem elfogadná apud is.

(Én simán elfogadnám, igaz, edzve vagyok, két leszbikus is van a tágabb rokonságban, tudomásul veszi a család, oszt ennyi.)

2023. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
6%

Apaként biztos kudarcnak élném meg. Nem nagyon találkoznék szívesen a gyerekem homo micsodájával.

Amúgy meg családban nincs helye a langyiknak, mert az nem összeegyeztethető a család ősi fogalmával! Mindenképp óriási szopás az ilyen!

2023. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!