Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apák, ti hogy kezelnétek ha a...

Apák, ti hogy kezelnétek ha a lányotok bevallná, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
Jó kapcsolatom van édesapámmal, de sosem beszélünk semmilyen mély témáról, arról mindig édesanyámmal szoktam. Édesanyám tudja már, hogy leszbikus vagyok és barátnőm van, de fogalmam sincs hogyan mondhatnám el az apámnak, nem tudom mit szólna hozzá és, hogy kezelne utána. Amit tudok, hogy a melegekről úgy vélekedik, hogy "Nem baj, ha valaki meleg csak ne "reklámozza" hiszen nem ez a nornális."(Ezt tulajdonképpen a pridera meg az ilyen rendezvényekre érti gondolom)

2023. júl. 26. 17:05
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
100%
Azzal nincs gond, ha valaki nem ért egyet a másikkal, de miért kell feleslegesen gyűlölni úgy, hogy nem is ismered? Szerintem valakiben nem a szexualitás a leglényegesebb. Most komolyan, ha valaki akarna mondjuk veled barátkozni, és meg tudnád, hogy meleg, akkor egyből elítélnéd úgy, hogy nem ismered? De nem is a többi meleg most a lényeg, ez a téma a saját gyerekedről szól. Ahelyett, hogy továbbra is szeretnéd, elfogadnád, te - az egész szövegelésedbő leszűrve - megutálnád a SAJÁT gyereked. Arra kíváncsi lennék, hogy reagálnád le, ha kárt tenne magában emiatt. Bár nem hiszem, hogy továbbra is elfogadnád, hisz te is mondtad, a véleményeden nem tudok változtatni. De azt a tényt legalább fogadd el, hogy vannak ilyen emberek, ja várj, NEMCSAK emberek, állatok is lehetnek homoszexuálisok.
2023. júl. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
6%
Nyilván tisztában vagyok vele, hogy vannak, különben nem is beszélgetnénk erről. Viszont valakinek azért csak foglalkoznia kell ezzel a meleg problémával. Ha mindenki szép csendben elfogadná őket észre sem veszed és gomba módra szaporodni kezdenek! Sajnos ahogy enyhűlt a társadalmi elitélése ennek a jelenségnek egyből a spkszorosára nőtt a számuk. Gondolom te sem szeretnéd, hogy a végén homokosok csoportosan berángassanak egy pincébe és alád tegyenek vagy negrontsák a kisfiadat stb.. Le kell vágni a kígyó fejét és meghal a test!
2023. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim válasza:
89%

Jézusom te tipikus begyepesedett ember vagy, már ne is haragudj. A szexualitás nem szaporodik gomba módra, ugyannyi meleg létezett a múltban, mint most. Manapság azért lett nagyobb a számuk, mert felkapták őket, mint vicc tárgyát. Pár évtizede a feketéket fikázták, az embereknek csak kell valami, amit gyűlölhetnek. Tisztában vagyok azokkal a TikTok idiótákkal, akik nem létező nemeket és szexualitásokat találnak ki, de aki igenis más, tehát nem trendből más, az nem tehet róla. Régebben sokkal nagyobb volt az elnyomás alattuk, ezért is voltak olyanok, akik be se merték vallani. De a számuk nem volt se kevesebb, se több.

Ha tényleg az lenne, hogy mindenki elfogadná, akkor nem lennének reklámozások és mindenki élne békében. Valamint szerintem a Pride felvonulások is megszűnnének, mert annak az alapja a LMBTQ-sok jogainak kivívása. Ha meg lennének a jogaik, nem lenne ok tüntetésre. Ez a pincébe berángatós, megrontós baromság nem tudom, hogy jött neked. Nekem legalábbis meg minden meleg embernek a környezetemben nem fordulna eszünkbe, hogy ezt tegyük valakivel. Először is, mert bűncselekmény, másrészt erkölcstelen és undorító.

2023. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
100%
Mielőtt még elkezdenéd a rinyálást, előre szólok, hogy szkeptikusnak lenni velük szemben nem baj. Nincs olyan dolog, amiben mindenki egyet értene. Nekem is vannak "gyengepontjaim", vannak olyan dolgok, amikkel nem értek egyet. De ez a rögeszmés gondolkodás, hogy "fuhh basszus el fognak rabolni a buzeránsok", ez baromság. Ennyi erővel egy hetero is megtehetné ezt, és igen mindkét "félből" vannak undorító emberek. Érted mire célzok. Az egyet nem értéssel nincs baj, de a nyilvános gyűlölet (főleg úgy, hogy a szexualitás egy nagyon nagyon nagyon mellékes dolog) az nem elfogadható. Természetesen a zoofilekre meg a pedofilokra lehet ugrani, mert az már megint erkölcsösség kérdése, de kérdem tőled: hol erkölcstelen az, ha két azonos nemű ember szeretik egymást?
2023. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%

24 Igazad van. Én is szeretem apámat meg a barátaimat. Viszont úgy szeretn8 egy másik pasit mint páromat az ne is haragudjatok de gusztustalan! Inkább vagnám el a saját torkomat mint, hogy f.sz szopjak!

Az is tipikus, hogy egyik abnormális a másikkal takargatja magát, hogy de bezzeg ők sokkal rosszabbak! Tök mindegy más mennyire elfajzott, attól még a homokos szapienszek is egy abberrált csoport. Hallottam durva sztorikat ezekről. Csecsemőt lopnak meg hadonlóak... brrrr hideg is kiráz.

2023. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

25.

Butaságokat beszélsz, én 20 éves alatti szinten tartottam ott, amikor olvastam a Rakéta regényújságban, hogy férfiak még szerelmesek is tudnak lenni egymásba. Csak néztem, nem nagyon ment a fejembe. Addig azt hittem, csak a szexre hajtanak, különféle testnyílásokban gondolkodnak.

De ha belegondolsz, hogy a sors furcsa fintoraként, te is például női testbe születtél volna.

És akkor ott vagy meglőve, hogy minden ollóban erotikus tárgyat vizionálsz. Nem tehetnél semmit, nincs rudazat, nincs mit bedugni.

2023. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Szervizmérnök úr ***** válasza:
80%

27. troll:

Szöveget értelmezni sem vagy képes és / vagy olyan hülyeségeket írsz, mintha direkt szórakoznál.

Ennyire hülye nem lehet valaki, azt is hihetnénk.

Másrészt viszont annyiféle hülye van, hogy már semmin sem csodálkozunk.

Nem lehet tudni.

2023. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
9%
Hülye aki ezt tűri! Én csak a társadalmat próbálom védeni a további hanyatlástól. Amíg ti homokba dugjátok a fejeteket csak burjánzik, terjed a homokosság a világban! De ha ragaszkodtok a némasághoz ne csodálkozzatok ha egyik nap egy hatalmas bránerrel ébredtek a hátsótokban!
2023. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
100%

Azért azt vágod hogy heterok jóval nagyobb számban követik el azokat a bűnöket amikkel a homoszexuálisokat gyanúsíthatod, ugye?

Mit szólsz ahhoz a hetero apucihoz aki megerőszakolja a saját gyerekét? Hm? Vagy hetero szülőpároshoz akik prostinak kényszerítik a lányukat?

2023. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak azért van mert szerencsére a heterók még mindig jóval többen vannak az abnormálisoknál. Egyébként ha egy heteró követ el ilyesmit azt ugyanúgy halállal büntetném!
2023. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!