Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apák, ti hogy kezelnétek ha a...

Apák, ti hogy kezelnétek ha a lányotok bevallná, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
Jó kapcsolatom van édesapámmal, de sosem beszélünk semmilyen mély témáról, arról mindig édesanyámmal szoktam. Édesanyám tudja már, hogy leszbikus vagyok és barátnőm van, de fogalmam sincs hogyan mondhatnám el az apámnak, nem tudom mit szólna hozzá és, hogy kezelne utána. Amit tudok, hogy a melegekről úgy vélekedik, hogy "Nem baj, ha valaki meleg csak ne "reklámozza" hiszen nem ez a nornális."(Ezt tulajdonképpen a pridera meg az ilyen rendezvényekre érti gondolom)

2023. júl. 26. 17:05
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
13%

- Kislányom! Légyszi, ha itt alszik a barátnőd, halkan ollózzatok! Köszi!

- Remélem a barátnőd nem fog jönni, amikor menstruál! Nincs kedvem egy harmadik nő véres bugyijával szemezni a fürdőben...

2023. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
94%
3-as: ha a kérdezö valamit elmond BIZALMASAN az anyjának, akkor az a természetes, hogy az anya nem mondja tovább senkinek, még az apának sem! Ez nem kommunkáció hiánya, hanem diszkréció, megbízhatóság kérdése.
2023. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Szervizmérnök úr ***** válasza:
16%

Ez pontosan így van, sajnos a politikát is kiforgatják sokan, holott nem a melegek ellen szólnak (tudjuk kik), csak egyszerűen elegünk van már a nyomulásból. Tudod, amikor már egy amerikai filmet vagy sorozatot nem lehet megnézni férficsókok nélkül, ez taszító.

De a magánéletben mindjárt más a helyzet, normális ember nem tudna haragudni a saját lányára.

2023. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
megváltoztatni nem elhet szóval el kell fogadni.
2023. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne elfogadni? Én nem fogadom el a másságot!
2023. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
14%

"hogy ha a lányokra gerjedsz kislányom, akkor mégis mit keresnek azok a műfütyik az éjjeliszekrényed fiókjában??"


Nem tudom, miért kellett törölni, amiben megkérdeztem a posztolót, hogy mit nem ért ezen.

2023. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
100%
Szerintem ha már anyud tudja (és fel is fogta, elfogad, esetleg támogat érzelmileg) már annyira vészes nem lehet a dolog. Hívd át a párod, ha leesik neki, hogy együtt vagytok, az is siker, ha meg csak megismeri és lesz róla egy véleménye és csak utána mondod el, hogy vele jársz, az sem rossz. Talán sok apa tényleg csalódott lenne ilyen helyzetben, de remélem neked nem lesz részed ilyenben.
2023. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 Szervizmérnök úr ***** válasza:
94%

"Miért kéne elfogadni? Én nem fogadom el a másságot!"


Akkor a természet működését nem fogadod el. Valaki kéz vagy láb nélkül születik, azt sem fogadod el. Pedig nem tehetsz ellene semmit.

Valaki nem férfinak vagy nőnek születik, hanem a kettő közé születik. Nem tehetsz ellene semmit.

De ismétlem, nekem sem ezzel van gondom, hanem az esztelen gender marhaságokkal, mértéktelen nyomulással stb.

Egyik régi barátnőm fia is meleg, pedig ránézésre nem is gondoltam volna. Az anyja sem gondolta vagy 25 évig, míg lebukott. De elég hamar átkonfigurálta magát (mármint a mama) és az élet ment tovább.

2023. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
100%
#10 Te akkor nem is szeretnéd a lányodat. Ha szeretnéd, elfogadnád amilyen. NEM tudnál rajta változtatni. Eskü, ezzel a beszűkült látóköröddel vagy kiköltözne vagy valami nagyon rosszat tenne magával.
2023. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
6%
Ok nem tehetek ellene de attól az undor és ellenszenv nem szűnik meg! Világ életemben rühelltem a kancsókat és ez ellen ugyanúgy nem tehtesz semmit!
2023. júl. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!