Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apák, ti hogy kezelnétek ha a...

Apák, ti hogy kezelnétek ha a lányotok bevallná, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
Jó kapcsolatom van édesapámmal, de sosem beszélünk semmilyen mély témáról, arról mindig édesanyámmal szoktam. Édesanyám tudja már, hogy leszbikus vagyok és barátnőm van, de fogalmam sincs hogyan mondhatnám el az apámnak, nem tudom mit szólna hozzá és, hogy kezelne utána. Amit tudok, hogy a melegekről úgy vélekedik, hogy "Nem baj, ha valaki meleg csak ne "reklámozza" hiszen nem ez a nornális."(Ezt tulajdonképpen a pridera meg az ilyen rendezvényekre érti gondolom)

2023. júl. 26. 17:05
1 2 3 4
 31/40 Szervizmérnök úr ***** válasza:
80%
Közben törlésre került a 27. sz. gyűlöletkeltő akármi, emiatt eltolódott a számozás.
2023. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
11%
Szerimntem az nem gyüölerkeltés ha leírom, hogy utálom a bzikat. Mindenkinek szíve joga azt utálni, és azt hondolni amit akar. Én a társadalmi problémák gyökefeit bennük látom! Meg a szemüvegesekben, lásd politilusok. Bár dojszor a kettő ugyanaz. Szájjerke mi?!
2023. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
87%
Előbb tanulj meg írni. ;)
2023. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
15%
Telefonról képtelen vagyok írni normálisan, állandóan félreütöm.
2023. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
84%

#22

"Ha mindenki szép csendben elfogadná őket észre sem veszed és gomba módra szaporodni kezdenek! Sajnos ahogy enyhűlt a társadalmi elitélése ennek a jelenségnek egyből a spkszorosára nőtt a számuk. Gondolom te sem szeretnéd, hogy a végén homokosok csoportosan berángassanak egy pincébe és alád tegyenek vagy negrontsák a kisfiadat stb.."


Olvasgasd ezt egy kicsit:

[link]

2023. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
87%
Itt nem a hús évesen van a lényeg, hanem az érvelési logika hibáján, hát olvasd már el normálisan amit belinkeltek.
2023. aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Duke81 felhasználóval annyi a gond szerintem, ha ezt ő szellemesnek képzeli, hogy itt ironikus értelemben fellépve, szándékosan trollkodik, akkor ez egyáltalán nem szellemes. Primitívnek mondanám inkább.

Ha meg komolyan gondolja, akkor azért végtelen primitív.

Tehát itt már felmerül az igazságérzet megsértésenek problémája.

Utóbbi időben törölték pár hozzászólásom az Ezotéria szekcióban, ami egyébként kulturált vélemény volt szerintem, nem ilyen tuskó, ami itt van.

De az én írásom el kellett takarítani, ez a gyökér meg itt virít.

Gyakori igazság? Hol?

2023. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
13%
37 Bocs de szerintem a negativ vélemény is velemény, meg ha nem is tetszik neked. Az, hogy a te utopisztikus világképedbe nem férnek bele az én nézezeim nem nagyon érdekel. Ha nem erértesz egyet szíved joga, viszont én nem mondom rád, hogy primitív vagy. Majd pár év múlva újra megbeszéljük ezt amikor mar alig lesz férfinak nevezhető képződmény, mert az összes memzőképtelen, rinyálós, színes ruhákban vonagló evolúciós usákutca lesz! Majd akkor mondd, hogy primitiv voltam..
2023. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Szervizmérnök úr ***** válasza:
81%

38.

Te nem nagyon vagy képes itt szövegeket összefüggésében értelmezni, így nyilván az sem tűnt fel, amikor világosan megírtam, hogy én is utálom a gender marhaságokat, hollywoodi nyomulást, sorozatokban a visszataszító férficsókokat.

Meg az is szánalmas, ahogy a balliberálisok kihasználják a meleg témát, saját politikai pecsenyéjük sütögetésére.

De amiket te összehordasz itt, ha büszkén vállalod, hogy komolyan gondolod, már az is furcsa, hogy ilyen idióták léteznek egyáltalán. Ember nem hiszi el, annyira szürreális.

2023. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
24%
39 Hidd csak el nyugodtan, szíved joga!
2023. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!