Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ti mutatkoztok...

Anyukák, ti mutatkoztok fehérneműben a kamasz fiatok előtt?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó kategóriába írom-e, de remélem igen. Arról van szó, hogy anyum általában ha vesz valami új ruhát, mindig megkérdezi, hogy nekem tetszik-e, amivel nincs is baj, mert elmondom a véleményem. De ugyanúgy megmutatja, éppen milyen melltartót vagy bugyit vett magának, meg amikor felveszi, akkor is simán, mintha mi se történne, odajön hozzám, hogy milyen. Hogy magyarázzam el neki, hogy erre a részére nem vagyok kíváncsi, legalábbis nála? Elég kínosan érzem magam olyankor. Illetve nálatok mi az a határ, amit még megmutattok?

Köszönöm a válaszokat!


F



2023. júl. 30. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Simán levetkőzöm fiam előtt.Vagy ha a fürdőkadban ülök bejön beszélgetni.Semmi szexuális töltete nincs.

Any-Fia és ennyi.

Kicsikorától így alakult ki.

De ha ő fürdik én nem megyek be hozzá.Ez is így alakult ki.

2023. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Anyád fogadok szingli ezért kivancsi a véleményedre ne csinálj ebből akkora ügyet!
2023. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Én láttam már szüleimet, sőt nagyszüleimet is alsóneműben. Szerintem nincs ebben semmi, ha csak egy átöltözésről szól a dolog. És engem is szokott kérdezni elindulás előtt anyám, hogy jó lesz-e az a ruha, ha apám épp nincs itthon.

De azért a melltartó mutogatás nekem már kicsit fura...

2023. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
persze a ruhával én is ugy vagyok, hogy elmondom a véleményem, de na.
2023. júl. 30. 21:04
 5/14 anonim válasza:
14%
Mondd meg őszintén, ő az igazi anyukád vagy csak afféle step mommy? :D
2023. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem step mommy, az igazi.
2023. júl. 30. 21:54
 7/14 anonim válasza:
84%
Akkor más a helyzet, én is kellemetlenül érezném magam, de talán csak nagyra tartja a véleményed vagy idk
2023. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Nekem a nevelő anyum csinálta ezt,mindig kivertem utána.
2023. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Ezt én nagyon nem tudom értelmezni, mivel Anyám az igazi nőideálom is volt mindig, egyébként nem él már régóta.

Volt viszont később egy barátnőm, akinek a fiáról kiderült, hogy meleg. Ez a srác nem szívesen látta az anyja testét sem.

Itt nem kell komoly dolgokra gondolni, mondjuk segíteni kellett volna a fürdőszobában stb., srác húzta a száját meg ilyesmi, illetve az anyja ezt már így mesélte nekem, hogy ezt ő így érzékelte, hogy a fia nem "szimpatizál".

Később jött az, amikor a srác lebukott, hogy meleg.

2023. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
69%
Nem mutatkoztam fehérneműben a fiam előtt.
2023. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!