Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ti mutatkoztok...

Anyukák, ti mutatkoztok fehérneműben a kamasz fiatok előtt?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó kategóriába írom-e, de remélem igen. Arról van szó, hogy anyum általában ha vesz valami új ruhát, mindig megkérdezi, hogy nekem tetszik-e, amivel nincs is baj, mert elmondom a véleményem. De ugyanúgy megmutatja, éppen milyen melltartót vagy bugyit vett magának, meg amikor felveszi, akkor is simán, mintha mi se történne, odajön hozzám, hogy milyen. Hogy magyarázzam el neki, hogy erre a részére nem vagyok kíváncsi, legalábbis nála? Elég kínosan érzem magam olyankor. Illetve nálatok mi az a határ, amit még megmutattok?

Köszönöm a válaszokat!


F



2023. júl. 30. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
értelmes ember nem flangál fehérneműben.
2023. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
Lehet le pontozni,nem zavar.Nálunk ez természetes dolog,hogy látjuk egymást így is.Én is meg szoktam mutatni. 44N
2023. júl. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Nem vagyunk cigányok.
2023. júl. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szégyellős fajta, nem zavarna ha látna alsóneműben. De nem akarnám kellemetlen helyzetbe hozni, így nem mutatkoznék úgy előtte, kb 10 éves kora felett.
2023. júl. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!