Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám miért lett olyan...

Az anyám miért lett olyan mint egy tini?

Figyelt kérdés
sziasztok! az lenne a kerdesem hogy szerintetek normalis-e az hogy mióta anya összejött a ‘’nevelő’’ apámmal azóta olyan lett mint egy rossz tini. alig foglalkozik velem. pl multkor mondtam neki hogy van e kedve elmenni fagyizni, erre o aztmondta hogy ‘’biztos hogy nem mert faradt vagyok’’ mondtam neki es ha a pasid kerdezne elmennel vele mi? erre csak szerelmesen mosolygott es elvitt fagyizni. valamelyik nap mondtam neki hogy menjunk el 2en valahova par napra nyaralni. erre aztmondta hogy biztos hogy nem mert nem fogja azt mondani a pasijanak hogy ‘’te most itthon maradsz en meg elmegyek a lanyommal ketten’’. na most az a helyzet hogy ők nyáron kettesbe nélkülem megjárták Dubait, most mennek olasz országba 1hétre Dubaiba is egy hetet voltak ugy hogy megse kerdeztek hogy van e kedvem menni. anya csak ugy itthagyott. szerintetek ez normalis? anyamnak mat kedve sincs hozzam mindhova hozza a palijat velunk meg ilyenek. apaval nemvagyok joba nemrudok oda koltozni meg semmi. mit kene tennem? kerlek segitsetek
2023. júl. 31. 11:30
 1/9 A kérdező kommentje:
16/es lany vagyok))
2023. júl. 31. 11:32
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát, normális is meg nem is. Abból a szempontból normális, hogy fülig szerelmes, végre megtalálta álmai pasiját, és az egy őrült állapot. Abból a szempontból meg nyilván nem, hogy ő elsősorban anya, és te kell, hogy legyél a legfontosabb a számára. Tanács? Hát, nehéz? Részben törődj bele, fogadd el, vagyis értsd meg, hogy most ez van, de azért teljesen ne fogadd el, és időről időre folyamatosan fejezd ki neki az igényeidet és rosszallásodat. A két nyaralás közül minimum az egyikre vinniük kellett volna.

Hamarosan felnősz, és úgyis elköltözöl. A pasi tartóssága meg ismeretlen.

2023. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

"na most az a helyzet hogy ők nyáron kettesbe nélkülem megjárták Dubait, most mennek olasz országba 1hétre Dubaiba is egy hetet voltak ugy hogy megse kerdeztek hogy van e kedvem menni"

. Ja, tipikus prgram egy tininél, hogy kiugranak Dubaiba. Velem is sokszor megesett.


Vicett félretéve: igazából Te azt kérdezd, hogy anyád, annak elleneére, hogy az anyád, miért lehet szerelmes. Hát, azért, mert amellett, hogy az anyád, még nő is. Örülj a boldogságának, és fogadd el, hogy szeretne kettesben tölteni időt a párjával.


Nem vagy már annyira ráutalva, hogy feltétlenül közös programokat kel csinálnotok, ugyanakkor persze jelezd neki rendszeresen, hogy időnként lenne rá igényed.

2023. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Anyád még nem öregasszony ezt el kell fogadnod. Majd te is leszel ebben a helyzetben egyszer és megérted.
2023. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
#4: már most tiniként szóvá teszi, ha valaki tiniként viselkedik, szóval nem hiszem, hogy képes lenne megérteni ezt.
2023. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Mit is szeretne a kérdező pontosan? Anyja vele fagyizgasson a pasassal való találkozgatás helyett, illetve ha már úgyis tényező a fószer akkor vigyék magukkal a turbékolos útakra hogy napközben cuppogást éjjel nyőgést hallgathasson
2023. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy 16 éves a kérdező, lehet igénye arra, hogy eltöltsön némi időt az anyjával. Vagy olyan nagy kérés, hogy menjenek el fagyizni az anyja barátja nélkül? Valószínűleg még friss a kapcsolat, nyilván a kérdező anyja szeretne minél több időt az új barátjával kettesben tölteni, azonban elég gáz, ha a gyerekét emiatt háttérbe szorítja.

Nem vagyok sokkal idősebb a kérdezőnél (20 éves vagyok), de nekem is van igényem beszélgetni meg elmenni ide-oda a saját anyámmal, kettesben.

2023. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Lehet klimax akár.
2023. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
El váltak a szüleim, és mindketten sajnos olyanok hogy a párjukat helyezik előrébb mint engem. Egy idő után már javult ez, de bele kellett törődnöm hogy én vagyok a második. Persze, örülök hogy mindketten megtalálták végül a megfelelő embert, de nekem is rosszul esik. Volt és van is rá igényem hogy akár anyával, akár apával csináljunk valami programot, pedig én már idősebb vagyok.
2023. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!