Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha igazán szeret a párom,...

Ha igazán szeret a párom, kitart mellettem így is?

Figyelt kérdés

Sosem volt jó kapcsolatom apámmal, sokat bántott gyermekkoromban. Ő persze amiket csinált nem tartja rossz dolognak.


Lassan 1 éve v agyunk együtt a párommal de még nem mutattam be őt apámnak mert félek apámtól. Nagyon nyomulós, mindenről tudni akar, már úgy kezel minket mintha házasok lennénk és a párom meg a veje.

Szombaton megyünk hozzá mert már muszáj, hisz nem hagy vele békén apám. Már most túl van pörögve és attól tartok majd elkéri a párom telefonszámát, mer ilyen, ismerem, és fel fogja hívni mi van vele. Csak úgy Én ezt nem szeretném, mert tudom, hogy sok lesz a nyomulása, hisz az, és félek, hogy elijeszti tőlem. Keresni fogja mert azt hiszi ez rendben van. Ha megmondanám apámnak hogy álljon le akkor én lennék a szemét, és fenyegetne olyannal, hogy majd a párom születi felkeresi (volt már erre példa)

nem állok még készen erre a találkozóra én is 1 éve nem találkoztam apámmal, de már muszáj mert nem hagy békén.

Mit egyek?

Megmondhatom a páromnak, hogy ne adja meg apámnak a számát ha kéri, vagy közbe szólhatok majd, hogy nem?

A párom tudja, hogy apám nem teljesen komplett, és mondta hogy nem akarja hogy a szükségesnél jobban belemásszon a kapcsolatunkba és ezt ne is fogja engedni.

Csak félek, hogy most így gondolja, de majd sok lesz neki apám nyomulása.


2023. aug. 1. 08:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%

"nem állok még készen erre a találkozóra én is 1 éve nem találkoztam apámmal, de már muszáj mert nem hagy békén."


Számot cserelsz. Nem, nem muszáj vele találkozni. Sem ma, sem 10ev múlva.

2023. aug. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Nem ismered apám..már fenyegetett, hogy ha nem megyek hozzá nem lesz más választás, felkeresi a párom szüleit.

Be van zsongva most meg, szombaton megyünk és márt tegnap reggel is keresett, hogy akkor mi lesz.

Gyerekkorom óta félek apámtól mert sokat bántott.

Ha nem mutatom be neki a párom akkor bosszút fog állni.

2023. aug. 1. 08:41
 3/33 anonim ***** válasza:
98%

Hogy keresi fel a párod szüleit, ha nem ismeri a parod?

Ha zaklat, feljelentést teszel. Ennyi.

2023. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Nem szeretném ha apám és a párom számot cserélne, mert apám hívogatná őt nem hagyná békén, beszélgetni szeretne vele, meg közös programot.

A párom tudja, hogy ilyen. azt mondta nem szeretné ha apám a szükségesnél jobban belemászna a kapcsolatunkba és ezt nem is fogja hagyni.


Csak félek, hogy majd sok lesz neki egy idő után az apám. Megbízom a páromban száz százalékig, de apámban egy dekányit sem.

2023. aug. 1. 08:44
 5/33 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: azt nem tudom, de ez elijesztené a párom. És a testvérem sajnos mindig segít apámnak ezekben. Kereste már fel ő is a hátam mögött a barátom.


Félek, hogy majd a párom szülei nem fognak kedvelni majd apám miatt ha ezt megtenné

2023. aug. 1. 08:45
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

Telefon felemel, elobb apádat, majd a testvéredet hívod fel: Apu/Jani, nem akarok veled semmilyen kapcsolatot tartani. Nem akarom hohy felhivj, írj, elgyere, akármi. Azt sem akarom, hogy a barátommal bármiféle kapcsolatod legyen. Ha ezt nem érted meg, feljelentést fogok tenni a rendőrségen zaklatás miatt. Szia.

Telefon letesz és onnantól NULLA kapcsolat. Nem veszed fel a telefont. Ha zaklat bármelyikük feljelentést teszel. Ennyi

2023. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
65%

"Kereste már fel ő is a hátam mögött a barátom." Micsoda? És te megbízol a barátodban?

Apádat meg hagyd ki az életedből. Még mindig félsz tőle, semmi közötök egymáshoz, és szükségetek sincs egymásra.

2023. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%

Miért tartod vele a kapcsolatot? ELVILEG felnőtt vagy, nem kislány.

Az meg kit érdekel, mit mond? Hívja fel a párom szüleit, legalább ők is meglátják, milyen ostoba.


Más: ha a barátom anyja nekiállna hívogatni, a barátom meg ehhez asszisztálna, mert "jaj, ő ilyen" - akkor szakítanék, mert nem kezdek olyan emberrel, aki képtelen leállítani a toxic szülőjét.

2023. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
12%

1 éve vagytok együtt, be is avattad, hogy apád milyen. Nem árultál zsákbamacskát.

Egyszerű, továbbra is szorítkozzatok erre az évi 1 találkozásra. Párod nyugodtan adja meg a számát, hogy békesség legyen. Majd nem veszi fel a telefont olyan sűrűn. Ha pedig felveszi, legyen szűkszavú, ne tudjon apád belőle kiszedni semmit. Majd lekopik az öreg...

2023. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%

Nőjj már fel, olyan vagy, mint egy 5 éves, aki retteg az apjától.


Letiltod a számát, letörlöd mindenhonnan és kész.


Honnan tudná a barátod szüleinek elérhetőségét, ne legyél màr fogyatékos...

2023. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!