Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy élted meg kamaszként a...

Hogy élted meg kamaszként a szüleid válását? Vagy hogy élték meg kamasz gyerekeid a válásotokat?

Figyelt kérdés

Hol lettek elhelyezve? Közös felügyelet bejött?

Békés, veszekedésmentes válás várható, elhidegülés miatt. De félek...

Minden tapasztalatot köszönök!

45N


2023. aug. 1. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

27/N vagyok, szüleim váltak, amikor 11-12 voltam. Akkoriban nagyon nehezen viseltem, tele voltam szorongással, de ehhez hozzátartozik az, hogy apám eszméletlenül labilis, rengeteg dráma és nem gyereknek való műsora volt (amitől anyánk próbált megkímélni). Úgy állapodtak meg, hogy kéthetente hétvégén van apám láthatása, amit minden alkalommal grammra pontosan kizsarolt. Utólag viszont nagyon örülök, hogy nem maradtak együtt, mivel kellett ez a távolság apámtól.

A leírtak alapján a ti válásotok nem lesz ilyen drasztikus, nem lesz egyszerű, de ha az én szüleim (pontosabban inkább anyukám) megoldották valahogy, szerintem nem lesz nagy gond...

2023. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nálunk nem várható dráma, és nagyon jó apa a férjem. Egyszerűen már nem vagyunk házaspár, csak lakótársak.
2023. aug. 1. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Nincs sok eszed, tudod mikor válnék el. Keress pasit, akivel szórakozgathatsz, csak titkold nagyon jól! Öreg vagy, normális párkapcsolatod ahol felvállal valaki, nem lesz. A kutya nem ugat meg két kamasszal és csak idősebb leszel. Felesleges válni. Pasizz titokban és kész.
2023. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Akkor lettem 18, amikor a szüleim elváltak. Nehezen dolgozom fel a változásokat, de ezt könnyebb volt, mint vártam. De biztos nagyban hozzátett az is, hogy előtte sem voltak olyan viszonyban, mint régen, illetve nem hajat tépve, üvöltözve váltak el. Amit írtál, az alapján hasonló volt a helyzet a tiétekhez.
2023. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek ugyananynira ragaszkodnak mindkettőtökhöz?
2023. aug. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Apám alkoholista volt, örültem volna, ha elválnak.
2023. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!