Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem a szüleikkel élők! Titeket...

Nem a szüleikkel élők! Titeket is halálra etetnek, mikor hazalátogattok a szülőkhöz?

Figyelt kérdés

3 hetente járok haza vidékre, ilyenkor egész nap kajálás van nálunk, mert hogy én nem jutok főtt ételhez hétközben szerintük. (Amúgy minden nap étterembe járok a kollégákkal, hétvégén meg főzünk vagy rendelünk főtt ételt.)


Ti védekeztek ellene vagy zabáltok és majd visszaálltok a rendes étkezésre a saját életetekben?:)


26l



2014. júl. 6. 10:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Felnőtt vagyok, annyit eszem, amennyi jólesik, egy falattal sem többet.
2014. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
"szerencsémre" cukorbeteg vagyok 18 éves korom óta, így akkor abbamaradt ez a tukmálás, addig szörnyű volt ez a de egyél még, meg még ezt főztük/sütöttük csak neked
2014. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

Igen. :)

Mindig Azt mondják, hogy Nagyon vékony vagyok, ennem kell! És tömnek mint valami nem tudom mit. :D

A legjobb az, hogy tudják, hogy azért nem hízok, mert pajzsmirigy problémáim vannak. :D De azért etetnek. :D


20/L

2014. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

utolsó: ez vicces sztori:))


én 2-3 kilókat szoktam "hízni" ilyen hétvégéken, de mivel én magam nem tudom ezeket megfőzni otthon (pl. bableves meg hagymás rakott hús, rántott hús), ezért úgy érzem, ki kell használni az alkalmat, hogy ilyesmit egyek:)))

2014. júl. 6. 10:29
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkoznak, de nem hagyom magam. :D Annyit eszem, amennyit jól esik, a többit mosolyogva visszautasítom, hiszen véges a gyomrom térfogata. :)
2014. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Én csak 3 utcára lakom a szüleimtől és ha megyek még így is tukmálnak.Ha éhes vagyok eszem ha nem akkor megköszönöm de nem kérek.
2014. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
Én ezt nem értem. Felnőtt emberek vagytok, ha nem kértek, nem esztek többet, ennyi. Gondolom a torkotokon nem nyomják le a kaját.
2014. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
Olyanokat főznek, amiket szeretek és kínálgatnak is. Annyit eszek, amennyi jólesik, bár én elég sokat tudok enni.
2014. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
De kb. lenyomják a torkomon, amikor néznek bociszemekkel, hogy ezt direkt neked sütöttem/főztem, és most meg fog maradni, ha nem esszük meg. Meg két perceként, hogy de egyél, egyéééééél. Ha meg meghízok, akkor meg cseszegetnek.
2014. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%

Mondd, hogy csomagolják el, majd otthon este megeszed. De ha normálisan szólsz, hogy köszönöm, de nagyon teli ettem már magam, majd egy kicsit később, azon se sértődhet meg senki. Vagy puszta udvariasságból szinte hányásig zabálod magad? Bármennyit tolnak eléd, megeszed, mert bociszemekkel néznek?

Amúgy nem értem, miért annyira megvetendő az, hogy én nem eszek mindent, csak mert elém raknak, ha egyszer már elég volt, hogy 0%-ot kapjak, de mindegy, nem ezen múlik az életem.

2014. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!