Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ez egy...

Szerintetek normális ez egy 60 év feletti embernél?

Figyelt kérdés

Apám 63 éves.

Nyaralni fognak menni anyámmal, lassan közel a nyugdíjas kor, de ő még bulizni akar.


Napi szinten iszik, meg ha elmennek idegen, fiatalok közé részegen beáll táncolni.

Anyám ezért ideges, hogy vénemberként nem bír viselkedni.

Fiatal lányokhoz odamegy leégetni magát.

A strandon bömbölteti a zenét.


Barátaik nincsenek, egy értelmes korukbéli házaspár ismerősük, akik elmennének velük nyaralni.


Miért nem bírja felfogni, hogy már nem 40 vagy 50 éves?


2023. aug. 15. 20:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

" ő szimplán csak táncolni akar."


És ez miért baj?

Képtelen vagyok felfogni.

Attól mert anyád besavanyodott és csak ül, másnak még nem kell. És még szilvesztkor is.


Vicces vagy.

2023. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
92%

Nemcsak a kérdező anyja besavanyodott, hanem a kérdező is.

Pedig ő valószínűleg 30-40 év körül járhat.

Ez a gáz, kérdező, hogy te ilyen vagy és apádtól irigyled az életkedvét!

Nekem nagyon szimpatikus és őszintén tisztelem, hogy a besavanyodott családtagjai sem tudják elvenni az életkedvét!

2023. aug. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
78%
12-essel értek egyet. kérdező, te vagy a gáz, nem az apád. Miért ne bulizhatna 63 évesen? A férjem is lassan 60 éves, és bizony a mai napig rendszeresen eljár partizni, fesztiválokra. És egyáltalán nem öreg. Sokkal jobb, mintha otthon ülne egy fotelben. Miért kéne temetnie magát, miért ne élhetne? Kérdező, te nem jársz bulizni ugye? Szuper dolog, hogy apád élvezi az életet, attól függetlenül, hány éves. Jó fej lehet. Kívánom neki, hogy még 20-30 évig táncolgasson.
2023. aug. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
50%

Oké, szimpatikus, megmosolygom én is, de megértem a Kérdezőt is, ne legyen már mindenki bohóca az apja, vén szamár létére. És ezt kedvességből írom.

Az a baj ezzel a viselkedéssel, hogy majd egy korban nem hozzá illő fiatal nő meglátja és kihasználja a pénztárcáját. Azert írom ezt, mert a közvetlen környezetemben 2 ilyen eset történt mostanában. Az egyiknél mire a család észbekapott 1 millio forint vándorolt le a bankkártyáról.

Nem a szórakozási kedvvel van a baj, hanem minden korban tudni kell viselkedni.

Én készítenék rövid kis felvételeket a buli hevéről, aztan mikor nyugalmi időszakban van, lejátszanám meki, hogy véleményezze.

2023. aug. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
28%
Semmilyen korban sem normális az ilyen viselkedés.
2023. aug. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

#14


Anyám is ettől fél.

Mondjuk nem hinném, hogy ilyen nők egy 60-as öregre mennek rá, ha csak nem milliomos.


Volt olyan is, hogy összekaptak indulás előtt anyámmal ezen, és ő nem ment, apám egyedül elment, másnap meg a faluban mesélték anyámnak, hogy a "férjed jól bírja a táncot ennyi idősen"


Hát elég kellemetlen, nyilván idegen helyen más.

2023. aug. 16. 05:44
 17/29 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig nem értem mi a probléma azzal, hogy 63 évesen táncol valaki? Szerintetek vénember, ő meg nem érzi magát annak, ennyi. Meg komolyan arra adtok, hogy a faluban miket beszélnek? Hát anyád és te is vicc vagytok...
2023. aug. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálad van a baj .
2023. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 L.. István ***** válasza:
83%
Bizony, 63 évesen kutya kötelessége lenne öregotthonban járókerettel mászkálni protézissel a szájában és ülni a tévé előtt, nézni a szerencsekereket meg hallgatni a Dankó rádiót hallókészülékkel! Csak reménykedem benne, hogy 63 évesen olyan leszek, mint az apád!
2023. aug. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 19-es! A fizetése felét is köteles odaadni az életképtelen depis utódnak!! Ez a mai felfogás.
2023. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!