Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki visszautasít...

Van itt olyan aki visszautasította a szülei anyagi segítségét?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy van itt olyan aki döntött-e már így és ha igen mi volt az oka?

Barátnőm kezét megkértem, a szüleim szeretnének támogatni minket, lakást is adnának de nem érzem ezt annyira, mert az apám folyton beleszól mindenbe, erőszakos, csak az jó amit ő mond. Barátnőm sem.szivesen költözne abba a lakásba, amit a szüleim vennének, mert fél hogy beleszólnak majd eléggé az életünkbe.

Hülyeség lenne esküvő után inkább hitelre lakást venni, és (szerintem) nyugiban élni?

Érdekelnek hasonló történetek, ha voltatok/tudtok ilyen esetet.

Köszi.

26 F


2023. aug. 25. 14:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már, h anyám ki akarta fizetni a tankolásomat, mikor öcsémet hordtam kocsival suliba, de visszautasítottam. Lakást nekem még senki sem akart adni. Azt lehet, h elfogadnám. :D
2023. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jó de olyan áron is hogy utána joukat tartsák hozzá hogy pl milyen butórt veszel bele és mikor?
2023. aug. 29. 18:41
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb ha magad ura vagy.Persze vannak ajándékok amit úgy adnak hogy közben nem megvenni akarnak kg-ra Nem jó kiszolgáltatottnak lenni.

Az igazán a tiéd amiért megdolgozol másnak akkor nincs szavazati joga nem kell halalkodni

2023. szept. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!