Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fizetős vendégből barát?...

Fizetős vendégből barát? Hivatásos prostituáltat beengednétek a házatokba a gyerekeddel?

Figyelt kérdés

Fél évig járt hozzá fizetősen, majd kitette a csávója és beköltözött az albérletébe. Öcsém "barátnője". Mindemellett roma és az általánosban teljesítette a tankötelezettséget. Anyám pénzeli őket, kb. 10 milliós költséget csináltak anyámnak az egy év alatt, mint elkezdett hozzájárni. Széttörte az autóját, vett anyám neki újat 2×4 millió mindjárt 8, mert bőgött neki, hogy nem tudja hordozni. Részegen totálkárosra törte prostituálttól haz fele menet.A többi a lopások (nagyösszegű pénzt lopott, hogy mehessen hozzá), amiket kikönyörgött, mert viszi vásárolni, a kárt amiket okozott.


Egyrészt én nem bájolgok egy prostinak. Kettő nekem egy autót sem vettek, nemhogy kettőt. Agyonvertek volna, ha barátom van, vagy nem engedtek el és ők nem szexmunkások voltak...


2023. aug. 26. 13:33
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Nem gondolod, hogy elég? Most mégsem kamu, hanem ebbe kötsz bele? Egyszer kritizálod a kategóriát.l, hogy itt ilyenek vannak. 16 év a tankötelezettség tudtad?

Ha nincs 20 tini, nem? De ez legyen a legnagyobb bajod...

2023. aug. 26. 14:11
 12/43 anonim ***** válasza:
91%

Nem az a lényeg, hogy beengedünk-e valakit, hanem az, hogy hagyjuk, hogy ennyire a fejünkre nőjön. Én nem mennék bele ilyesmibe, nem vállalnék át senkitől költségeket, felőlem bőghetne.


"Anyám pénzeli őket" - nem kellene, nagyon nem.


"kb. 10 milliós költséget csináltak anyámnak az egy év alatt" - én az első százezer után bsztam volna ki, mint macskát szni.


"Széttörte az autóját, vett anyám neki újat" - anyukával sincs minden rendben. Igazi áldozat típus.

Az ilyet el kellene hajtani, mint a nemkívánt magzatot.

2023. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Anyucinak a drága kicsi pici a mindene, beolvasni sem mer neki. Igen, mikor az első 150.000-et ellopta, akkor. Mondtam neki. Inkább még aznap este is elengedte hozzá egy órára. Meg amikor ilyen mennyiségű pénz kellett neki hirtelen (személyi kölcsönöketis vett fel), hogy ebből baj lesz.


Maga meg a 25 éves csotroga kocsival jár, meg 10 éves ruhákban... De a nagyképűnek mindent. De az ő pénze. Egyébként erre amit művelnek, kikészít mindenkit itthon, rohadt idegesítő. Az ő pénze, majd kicsipici fiára számítson, ha neki kell valami, ne rám. Aztán odébb az anyját gúnyolja, hogy igénytelen, koszos, buta és nem ad neki elég pénzt...

2023. aug. 26. 14:16
 14/43 anonim ***** válasza:
90%
13-vagyok. Valahogy a helyedben nagyon elkívánkoznék onnan, nem tudnék egy ilyen mentalitással azonosulni. Mondom, anyukával van baj rendesen, de aligha lenne egyszerű ebből kizökkenteni.
2023. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
El is. A Mama is nagyon örülne, ha élne, ha egy roma prostira ment el minden pénze. Ez a nagyképű hülyegyerek annyira megérdemelné, hogy koppanjon, de soha nem fog, mert anyám akkor is fog küldeni neki.
2023. aug. 26. 14:32
 16/43 anonim ***** válasza:
85%
13-15 vagyok, nagyon sajnálom ezt a helyzetet, sajnos okosat nem lehet rá mondani. Amíg anyuka ennyire önmaga ellen van és hagyja ezt, addig sajnos nem fog változni semmi.
2023. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
98%

Tegyuk fel hogy nem kamu.

Milyen valasz felelne meg neked kerdezo? Szidhatjuk veled egyutt a pereputtyodat habzo szajjal. Tovabb? Mi lenne a megoldas? Amaz kerdesnel kiderult, felnott ember vagy. Van lehetoseg elkoltozni es a hatad mogott hagyni ezt a kabaret? Panaszkodasokbol tele a gyakorikerdesek padlasa, de megoldas valahogy sosincs.

2023. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Ne is haragudj, de akkor miért vagy az oldalon? Nem kell senki panaszkodását olvasgatnod...
2023. aug. 26. 15:40
 19/43 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy hogy Roma prosti, vagy egyszerűen prosti? És már ne haragudj, de anyáddal kellene beszéljèl. Hogyan neveltèk ezt a fiút? Tudod, én is roma vagyok. De nem az a fajta aki most a tesoddal nyomul. Nálunk soha nem merne hazavinni egy fiú egy olyan lányt akinek rossz híre van, nemhogy egy prostituáltat.. undorító az a lány úgy ahogy van.. és van egy gyanúm, hogy az ex pasija nem dobta, hanem csak össze játszanak hogy majd lehúzzák a tesodat. A romungro senkiházi ci*bbányok ilyenek sajnos.
2023. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy édesanyád nem fog változni, hiába mondasz neki bármit. Családban nagyanyám teljesen ilyen. A nárcisztikus lányának a fia, aki már 30 éves, már egy évtizede ott lakik náluk, rajtuk élősködik, semmit nem segít neki és ennek ellenére havonta pénzeli nem kicsi összegekkel... miközben Ők meg spórolnak amin csak lehet.


Próbálj meg beszélni vele vagy kicsit felnyitni a szemét, de sok esélyt az ilyeneknél nem látok. Ahogy előttem is írta valaki, igazi áldozattípus, aki mindenkit próbál pátyolgatni és nem veszi észre ha kihasználják.

2023. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!