Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fizetős vendégből barát?...

Fizetős vendégből barát? Hivatásos prostituáltat beengednétek a házatokba a gyerekeddel?

Figyelt kérdés

Fél évig járt hozzá fizetősen, majd kitette a csávója és beköltözött az albérletébe. Öcsém "barátnője". Mindemellett roma és az általánosban teljesítette a tankötelezettséget. Anyám pénzeli őket, kb. 10 milliós költséget csináltak anyámnak az egy év alatt, mint elkezdett hozzájárni. Széttörte az autóját, vett anyám neki újat 2×4 millió mindjárt 8, mert bőgött neki, hogy nem tudja hordozni. Részegen totálkárosra törte prostituálttól haz fele menet.A többi a lopások (nagyösszegű pénzt lopott, hogy mehessen hozzá), amiket kikönyörgött, mert viszi vásárolni, a kárt amiket okozott.


Egyrészt én nem bájolgok egy prostinak. Kettő nekem egy autót sem vettek, nemhogy kettőt. Agyonvertek volna, ha barátom van, vagy nem engedtek el és ők nem szexmunkások voltak...


2023. aug. 26. 13:33
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
90%
Most akkor már nem az öcséd? Vagy változott a story közben?! 🤣
2023. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

De igen, az öcsém, hol írtam mást? Haha 🤣


#19 Roma és prostituált. Nagyon gázos banda. Nem akartalak megbántani, vagy nem vagyok rasszista és igen, romák között is vannak normális, tisztességes emberek. De ezek pont nem azok.


Sajnos anyámnak hiába mondok bármit. Az elejétől fogva. Hiába mutattam meg, hogy fent vannak Facebookon a 30 évvel idősebb csávójával, vagy stricije ki tudja... Azt mondta neki, higy egy barátnőjével lakott...

Tudod az a gond, hogy nem a lúzer öcsémet húzzák le, hanem anyámat. Minden meg volt neki engedve és soha nem volt leszidva semmiért. Velem meg. Meg gyerekkorom óta folyamatosan próbál kicseszni velem, hogy neki abból haszna legyen... De ha anyucinak a kicsipicifiáról van szó, mondhatsz bármit. Engem semmibe vesz, de ő az isten. Aztán "koszos, buta, igénytelen" ha arrébblép. Amúgy tényleg nem értem, hogy nem veszi észre, hogy ki ez. Mivel ő a fiú... Múltkor meg azt mondta, hogy mindent meg kell neki engedni, mert koroszülött volt, meg ha elúldözné a csajt vénlegény lesz a kicsipicifia. Folyamatosan hazudik neki. Még ma is kaptak egy nagyobb összeget. Ha most se tért észhez, akkor soha. De úgy látszik, ha aaz öcsémről van szó. Olyan bűn nagyképű, meg gúnyolódik, hogy nem tudod kibírni vele. És most is ő a sztár.. Csak engem meg tönkretesznek.

2023. aug. 26. 16:50
 23/43 anonim ***** válasza:
90%
Változott a történet, új forgatókönyv.
2023. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
97%
És akkor most mit akarsz tudni? Vagy csak ventillálsz?
2023. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
74%
Milyen a hivatásos prostituált?Tett vizsgát,van adószáma?Egyébként én nem bánnám ha a leendő páromnak lenne "múltja".Persze ne egy roma csaj legyen 8 általánossal,de egy diplomás nőnél el tudnám fogadni hogy qrva volt.
2023. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Emberben ennyi mocsok hogy lehet?
2023. aug. 26. 18:19
 27/43 Szervizmérnök úr ***** válasza:
82%

28. Innen kezdve abszurd a Gyakori Kérdések.

Beirtam ide, hogy kérj moderátori segítséget a hülyék ellen.

Törölték a beírásom, tudom miért (szabálysértés miatt, de emberileg nem korrekt módon).

De nem takarították el a témából a paranoid elmebetegeket.

Nem hiszed el...

2023. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Nem láttam, amit írtál. Nem tudok jelenteni, elvileg még nincs fokozatom hozzá... Ha te tudok őket, de szerintem ugyanaz írja öket, akkor légyszíves tedd meg!


Fel nem tudom fogni, hogy miért nem azt törlik, aki nyilvánvalóan trollkodni, belekötni, szemétkedni akar és erre napokat rászán! Elvileg a Szabályzatban is benne van! Ezzel az oldal színvonalát rontják valóban! Nem azt mondom, hogy nem lehet érteni a poént, de ez már nem az. IP cím alapján vagy valahogy tiltani kellene. Sokan itt tényleg tanácsot, véleményt akarnak kérni és akkor mit kap, mocskolódást? Ez már internetes zaklatás szintje, amit némelyik művel.

2023. aug. 26. 18:37
 29/43 anonim ***** válasza:
66%
Ugy lehet annyi mocsok ahogy unalom a nyári szünetben pl.
2023. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező, te vagy a legnagyobb troll! Ez látszik is abból, hogy naponta teszed fel, különféle változatokban a kérdésedet és sose törlik, ha gyalázkodsz, azt sem! Nyilván beépített ember vagy.

Ennyi!!!!

2023. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!