Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fizetős vendégből barát?...

Fizetős vendégből barát? Hivatásos prostituáltat beengednétek a házatokba a gyerekeddel?

Figyelt kérdés

Fél évig járt hozzá fizetősen, majd kitette a csávója és beköltözött az albérletébe. Öcsém "barátnője". Mindemellett roma és az általánosban teljesítette a tankötelezettséget. Anyám pénzeli őket, kb. 10 milliós költséget csináltak anyámnak az egy év alatt, mint elkezdett hozzájárni. Széttörte az autóját, vett anyám neki újat 2×4 millió mindjárt 8, mert bőgött neki, hogy nem tudja hordozni. Részegen totálkárosra törte prostituálttól haz fele menet.A többi a lopások (nagyösszegű pénzt lopott, hogy mehessen hozzá), amiket kikönyörgött, mert viszi vásárolni, a kárt amiket okozott.


Egyrészt én nem bájolgok egy prostinak. Kettő nekem egy autót sem vettek, nemhogy kettőt. Agyonvertek volna, ha barátom van, vagy nem engedtek el és ők nem szexmunkások voltak...


2023. aug. 26. 13:33
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%
2023. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Eredetileg nem ebbe a kategóriába szántam, csak átrakták. És ha becsöngetnek, mi van? Nagyon szellemes akartál lenni, igaz?
2023. aug. 26. 13:41
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Jó pénzes anyád van, én őt engedném be
2023. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
99%
Akkor nem lesz időtök ennyi kamut felrakni. Kissé feszült vagy, nem?
2023. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a kategóriát be kéne tiltani. Ugyanaz mint a családi történetek vagy mi a fene tv2-őn. Sok kitalált marhaság, amire minden iq- tud válaszolni. Szimpla kommentvadászat.
2023. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
#3 az anyja, apja örökségét, amit eddig állampapírban tartott szórja el kisfia prostizására. Én semmit nem látok ebböl. Amúgy mindenen spórol, magánal semmit se vesz.
2023. aug. 26. 14:00
 7/43 A kérdező kommentje:
#6 Sajjos nem kitalált marhaság. Inkább az ilyeneket kellene betiltani, aki élből rávágnilyeneket és csak kötözködni jár ide. Amúgy nem ebbe a kategóriába, hanem Tini párkapcsolatokba szántam, csak átrakták.
2023. aug. 26. 14:02
 8/43 anonim ***** válasza:
94%

Ja, a tini párkapcsolatokba... és a sztori szerint ki a tini a történetben, az autókat törő, prostit fizető tesód, a szexmunkás csaja, vagy anyukátok?

Amúgy igazad van, én sem értem, miért ide tették, max. a Humor kategóriába illene a kérdés.

2023. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
90%

Ezen a hétvégén már készülődni kellene! Szólj anyudnak, hogy menjetek bevásárolni, Tesco, Auchan nyitva vannak még estig!

[link]

2023. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Nem gondolod, hogy elég? Most mégsem kamu, hanem ebbe kötsz bele? Egyszer kritizálod a kategóriát.l, hogy itt ilyenek vannak. 16 év a tankötelezettség tudtad?

Ha nincs 20 tini, bem? De ez legyen a legnagyobb bajod...

2023. aug. 26. 14:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!