Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul érzem magam ha a...

Rosszul érzem magam ha a szüleimmel vagyok, tanácsok?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy hálás vagyok a szüleimnek: becsülettel felneveltek, tanulhattam, szeretem őket és tudom ők is engem.

De!

Energiavámpírok!Nem tudom jobban fogalmazni.

Állandó feszültség van náluk minden apróságon, maguknak valók ,mindig kell valami idegesség.Ha náluk vagyok egy-két napot teljesen kimerülten jövök el,fizikailag és lelkileg is.Szó szerint belefájdul a fejem, és lelkileg is lehúznak..

Attól tartok nem fognak megváltozni 70 évesen..

Hangsúlyozom, hogy sok lehetőséget kaptam tőlük(egyetem,anyagi támogatás stb) és tudom,hogy szeretnek, de nem jó velük lenni...

Esetleg másnál is alakult hasonlóan?

Mi erre a megoldás?

Barátnőktől többféle tanácsot is kaptam.

Köszönöm a meglátásaitokat



2023. szept. 21. 01:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Tanácsot én sem tudok adni, de nálunk is hasonló volt a helyzet.

Gyakori feszültség, a ki nem mondott "nagy bajok miatt". Puffogás és amíg jó egészségnek örvendtek, addig üvöltözés, ha elszakadt a cérna. Amikor már segítségre szorultak, csak csendes maguk elé meredés, semmi érdeklődés a dolgaink iránt vagy örülés nekünk.

A "nagybaj" az kb olyan típusú probléma volt, hogy melyik késsel és, hogy kened a kenyeret.

2023. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is mindig mindent megadtak a szüleim, mégis utálom itthon lenni. Csak nyafogni tudnak mindenen. Ha esik az eső, az is baj, ha nem az is. Egész nap politizálnak is. Kivágnak minket az Unióból, Orbán lenyúlja a bankszámlámat. Kitaláltam, hogy megtanulok németül és elhúzok pár éven belül ebből az országból. Felesleges, mert addigra úgyis lezárják a határokat. Ez csak egy kiragadott példa volt. Már régóta semmi életkedvem. Gyermekkoromban elment teljesen. Amint meghaltak, végzek magammal. Mostmár nem lehet helyrehozni több mint 30 évet.
2023. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Olyan helyre nem megyek, pont. Ha barátok, ha szülők, ha az atya úr isten, akkor sem.


Nincs szükségem ilyen emberekre az életemben :)

2023. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!